Партнер рубрики Гроші

Замість пакунка малюка — гроші: скільки батьків на Тернопільщині отримали компенсацію

Замість пакунка малюка — гроші: скільки батьків на Тернопільщині отримали компенсацію

Наявна в області кількість пакунків малюка є недостатньою для новонароджених дітей в регіоні.

Від початку 2021 року в Тернопільській області 1345 осіб отримали натуральну допомогу. А 1338 особам нараховано грошову компенсацію у розмірі майже 6 тис. грн за неотримання пакунку малюка. Про це повідомляє пресслужба ТОДА.

«Наразі в області залишилося 97 пакунків малюка. Звичайно така кількість є недостатньою для новонароджених  дітей в нашій області. На сьогодні Міністерство проводить процедури тендерних закупівель натуральної допомоги пакунку малюка. За цей час батькам видаватимуть грошову компенсацію», — каже директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Найчук.

Відтак, впродовж 30 днів від дня народження дитини, батьки можуть звернутися до соціальних органів захисту населення за місцем проживання, для отримання грошової компенсації.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На 10 шлюбів в Україні припадає 7 розлучень — Опендатабот 21:00 Штрафи до 3655 гривень: на Тернопільщині розпочинають рейди на захист первоцвітів 20:00 Які школи в Тернополі не братимуть у перші чи в 10 класи: затвердили зміни 19:01 «Мені земля пішла з-під ніг». На війні загинув Микола Мига, який влітку повернувся з полону Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 18:00 Віталій Мандзин фінішував у топ-10 чоловічих гонок Олімпіади 17:30 За незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами відповідатимуть двоє чоловіків з Тернопільщини 17:00 У вихідні вивозитимуть сніг з Оболоня, Східного і Центру 16:30 Петро Лихацький призначений ректором Тернопільського національного медичного університету 16:05 Депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської громади 15:30 Жителі Підволочиської громади третій місяць без автобусів: перевізника немає 15:00 Куди піти, що побачити в Тернополі у вихідні 21-22 лютого 14:37 Тернополянку підозрюють у викраденні косметики на 5 тисяч гривень 13:40 Школі №11 присвоїли ім’я Героїв 44 окремої артбригади імені гетьмана Данила Апостола 13:00 21-23 лютого на Тернопільщині триватиме ожеледиця 12:30 У парку «Загребелля» демонтують самовільно встановлені дерев’яні пірси 12:25 «Цілющий ліс» – як природа стає опорою для дітей Тернопільщини під час війни (партнерський проєкт) 12:03 У лікарні помер постраждалий в аварії у Заліщиках 11:30 Ще 18 захисникам України присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:00 Тернополянка втратила через шахрая понад 96 тисяч гривень — представився працівником банку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up