Оскароносне чеське кіно покажуть тернополянам


Оскароносне чеське кіно покажуть тернополянам

16 фільмів із золотого фонду чеського кіно демонструватимуть у книгарні "Є" аж до липня. Найближчий показ - 16 лютого - фільм "Потяги особливого призначення", Початок - о 18.00.

Фільм "Потяги особливого призначення" зняв Їржі Мензел за мотивами новели Богуміла Грабала. Дія відбувається під час Другої світової війни, у період, коли людські риси проявляються так само, як у часи миру, але в контрасті з військовими подіями їх помітно значно краще. Він розповідає історію молоденького учня Мілоша Грми, який на маленькій залізничній станції через свої любовні проблеми досягає порогу зрілості.

Фільм отримав "Оскара" за найкращий іноземний фільм у 1968 році.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:15 На Грушевського та Листопадовій оновлюють тротуари 13:40 Помер служитель церкви УГЦК брат Анатолій Старуселець 13:10 Сім'ї, які постраждали через ворожу атаку 19 листопада, отримали сертифікати на пральні машини photo_camera 12:30 У пошкоджених будинках на вул. Василя Стуса та 15 Квітня продовжують замінювати вікна Від читача 12:12 Ефір на Радіо «Тернопільська хвиля» вже відбувся! 12:00 Деталі аварії в Ступках: Volkswagen врізався в автопоїзд 11:41 У Лозовій 32-річний мотоцикліст розбився об бетонний паркан 11:15 Уряд розширив умови програми доступної іпотеки єОселя 10:30 Тернополянка втратила шість тисяч гривень на покупці «квитка» за кордон 10:00 Воїну назавжди 30... Дружина загиблого Героя Петра Микуляка просить підтримати петицію 09:12 На Чортківщині стався землетрус. Поштовхи могли бути відчутними 09:00 Тернопільщина навколішки зустріла загиблих Героїв Олега Божка, Леоніда Брика та Володимира Сапливого play_circle_filled photo_camera 08:50 Графік відключення світла в Тернополі та області 12 грудня не застосовують 08:00 У тернопільському садку №21 триває термомодернізація: оновлюють вікна, утеплюють фасад і дах 22:00 Додому на Різдво: 16-17 грудня у Тернополі відбудеться мистецький фестиваль 21:00 На війні загинув тернополянин, пластун, Герой Андрій Буда 20:03 «Бруківку поруч з домом кладуть, а ми мерзнемо»: будинок на Стуса, 10 досі без вікон 19:00 Шахед влучив за 30 метрів від закладу: колиба «Автопорт» відновила роботу після обстрілу 18:05 Врятували кошеня з глибокого колодязя: тваринка уже в безпеці 17:20 «Витягли з-під вантажівки та рятували до приїзду швидкої». Софійці потрібна і наша допомога
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up