Черкаський народний хор зібрав аншлаг у Тернополі

Черкаський народний хор зібрав аншлаг у Тернополі

Розчулили до сліз, здивували вокально-хореографічними постановками, створили хороший настрій учасники Черкаського академічного заслуженого народного хору на концерті, що відбувся 21 лютого у Тернопільській обласній філармонії.

Колективу, який навесні святкуватиме своє 60-ліття, вдалося зібрати аншлаг. Вражало все –починаючи від костюмів, і завершуючи неповторним звучанням народного співу. 70 учасників на сцені, в тому числі оркестр і танцювальна група, представили до уваги тернополян по-справжньому захоплююче дійство. Примітно, що хор, котрим із 1997 року керує Леонід Трофименко, втілює на сцені народні традиції, об’єднуючи їх із сьогоденням. Якісна музика та постійне оновлення репертуару не перестають дивувати шанувальників народного співу.

Однією із «родзинок» цього колективу є його солістка і ведуча Руслана Лоцман. Представляючи номери, вона постійно імпровізує, залучає публіку до спілкування. Таким чином глядачі емоційніше реагують на виступи артистів.

Концертна програма складалась із кількох блоків – патріотичного, ліричного та жартівливого.

Відео дня
  • Ми приїхали у Тернопіль, щоб подарувати вам тепло Черкащини – краю козацької звитяги, – зазначила ведуча Руслана Лоцман.

Підтвердженням її слів став хліб-сіль на вишитому рушнику, який піднесли наприкінці постановки «Розцвітай черкаський край». Чудовими народними голосами вразили глядачів солісти хору – заслужена артистка України Л. Йосипова, Ю. Ільчук, Я. Видиборець, Т. Ковальська, С. Журба. Бойове мистецтво з допомогою шабель та списів майстерно відтворила на сцені танцювальна група хору у вокально-хореографічній постановці «Славні козаки-чигиринці».

На очах глядачів забриніли сльози, коли артисти заспівали про війну. Пісню «Запалю свічу» у виконанні Руслани Лоцман тернополяни слухали стоячи.

Пожвавлення в залі викликали жартівливі пісні про невістку і свекруху, а хореографічна композиція «Діди» розсмішила багатьох.

Упродовж концерту Черкаського академічного заслуженого народного хору в залі обласної філармонії не стихали гучні аплодисменти, до того ж публіка неодноразово викликала артистів «на біс».

  • У мене аж руки болять від оплесків, – поділилася враженнями тернополянка Ореста Мочула. – Усе, що відбувалося на сцені, аж дух перехоплювало. Артисти зуміли розчулити до сліз піснями та хореографічними постановками про війну, а наприкінці концерту налаштувати на позитив. Їхній виступ у нашому місті – це значна мистецька подія і велика насолода для усіх шанувальників народного співу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:15 Хто такий Лев XIV: ЗМІ дізналися цікаві факти про нового Папу Римського 13:02 «Діти кричали – наш Олежик повернувся!» З полону визволили 23-річного Олега Семчишина 12:17 43-річному чоловікові, який зберігав дитячу порнографію, оголосили про підозру 11:53 Частково ускладнений рух на дорозі регіонального значення у Шумську Від читача 09:35 Пам’ятний захід з вшанування жертв Другої світової війни відбувся у Тернополі. 11:20 Під час екстреного гальмування тролейбуса травмувалася жінка 10:35 Визначили перевізників на міських автобусних маршрутах у Тернополі — список 10:00 На території новобудови в Тернополі виявили 30 снарядів минулої війни 09:35 Жителька Золотого Потоку відзначила 100-літній ювілей і поділилася секретом довголіття play_circle_filled 09:02 Національний ярмарок вакансій відбудеться у Тернополі, Кременці та Чорткові 08:00 Нацбанк почав піднімати курс долара 22:00 У Тернополі Ірина Білик виступить з ексклюзивним концертом до свого дня народження play_circle_filled 21:00 У Тернополі створили футбольну команду ветеранів війни з ампутаціями photo_camera 20:39 Стало відоме ім'я нового Папи Римського 20:03 Скільки коштує орендувати квартиру у різних мікрорайонах Тернополя: дивіться ціни! photo_camera 19:02 Врізався в комбайн на переїзді: загинув сусід, а співмешканка отримала травми. Як суд покарав водія 18:00 Виділили кошти на капремонти тернопільських шкіл та дитсадків 17:30 У Почаєві 35-річний чоловік пошкодив постер із зображенням героїв Небесної Сотні — поліція 17:03 У кременчанина відібрали і продали земельну ділянку, аби погасити понад 250 тисяч боргу за аліменти 16:30 Із 9 травня на Галицькій тимчасово перекриють рух автотранспорту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up