Серед молодих музикантів розіграють виступ на "Файному місті"

Серед молодих музикантів розіграють виступ на "Файному місті"

Зголоситись до участі на Koza Music Battle 2017 молоді гурти можуть до 12 лютого.

Вимоги до учасників:
– стаж не більше 3-ох років
– виключно власний матеріал (без кавер-версій)
– мінімум 20 хвилин програми

Головний приз:
– 5000 гривень
– запис трьох пісень на студії Шпиталь Рекордс
– виступ на фестивалі "Файне місто".

Щоб зголоситись, треба подати заявку на адресу [email protected] з такою інформацією:

– назва гурту
– місто
– жанр
– час заснування
– контактний номер телефону
– посилання на сторінки у мережі
– абзац опису (хто такі, чому така музика, що надихає тощо)
– відео-, авдіо- записи (якщо є)
– обов’язково додати фото гурту

До уваги колективи не з Тернополя, всі події конкурсу відбуватимуться у будні (середа чи четвер)! Будьте готові відпроситися з робіт чи покинути навчання у той день.

Стилістичних обмежень майже нема, але просимо утриматися колективи, які грають метали і кори. В одній конкурсній програмі ви та гурти, які грають скажімо поп-рок, будете виглядати м’яко кажучи дивно. Коза дуже любить і шанує тяжку музику, але її представникам варто звернути увагу на більш відповідні конкурси.
Водночас припрошуємо музикантів, які грають всіляке інді, сінті, роки, стонер, реґі тощо. Якщо сумніваєтеся у своїй відповідности конкурсу – пишіть на скриньку, - зазначають організатори.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Свято з великим серцем: випускники Хоростківського ліцею №1 подарували дрон для ЗСУ play_circle_filled 21:11 За ексголову Тернопільської облради внесли заставу в розмірі 15 мільйонів 21:00 Продаж, кримінал, арешт: що стало із гуртожитком «Чайка» біля Тернопільського ставу 20:01 Побачила серед полонених на фото свого чоловіка. З дворічної неволі повернувся Петро Трофимлюк Від читача 15:34 За підсумками дев’ятої та десятої хвиль програми «Власна справа» 48 підприємців отримали гранти на загальну суму 11,5 млн грн 19:00 Нового директора обиратимуть у тернопільській школі №16 18:01 Долар дорожчає четвертий день поспіль 17:20 Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв відзначає 85-ту річницю photo_camera 16:50 Біля зупинки «Центр» кладуть нову бруківку: частково обмежили рух photo_camera 16:25 Жінка знайшла тіло свого співмешканця у річці: деталі трагедії в Озерянській громаді 16:01 Аварія на Протасевича: травмувалися шість людей (ОНОВЛЕНО) 15:28 Знущаються з пам’яті полеглих: в МВС показали жахливий стан тіл, які повернула рф під час репатріації photo_camera 15:10 Бензин і дизель знову подорожчали: які ціни на АЗС 14:37 Двоє людей потонули у водоймах Тернопільщини за вихідні 14:03 Продають кавуни, дині та лохину: які ціни на овочі та фрукти на ринку photo_camera 13:30 Випускниця з Тернополя отримала 200 балів на мультитесті 13:01 Звільняють від сплати податків: як постраждалим підприємцям Тернополя отримати пільгу 12:51 Синоптики попереджають про грози і посилення вітру 12:21 В аварії на річці Серет загинув 56-річний чоловік 11:45 На Збаражчині водій авто не впорався з керуванням та злетів у кювет — є постраждалі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up