Стало відомо, яким буде JazzBez у Тернополі наступного року

Стало відомо, яким буде JazzBez  у Тернополі наступного року

JazzBez 2018 завершився, але в його організаторів уже є ідея, яким буде JazzBez 2019.

- Джаз – це не тільки Америка, а ще й  Галичина,- зазначив незмінний ведучий фестивалю, заслужений діяч мистецтв України Сергій Лазо. - І цю історію про галицький джаз я вам розкажу на наступному JazzBez. До зустрічі наступного року.

Нагадаємо, що директор тернопільської програми фестивалю Олег Макогін  назвав тернопільський джазовий фестиваль культурною мистецько-світською подією, що приходити на цей фестиваль стало модним, і навіть ті, хто не завжди слухає джаз, приходять сюди побачити щось цікаве, когось зустріти, щось відкрити для себе.

Цього року JazzBez у Тернополі 13-й. А в Україні фестиваль проводять уже 18 разів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Решетніка та Михайла Стецяка 08:00 Долар і євро знову зросли: курс на 28 квітня 22:00 У Микулинцях відкрили духовний центр підтримки родин загиблих воїнів «Дім Світла» 21:00 Біг як медитація і виклик: лікарка зі Збаража подолала 115 кілометрів у 12-годинному забігу play_circle_filled Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 20:00 Ціна висоти: як розвідка тримала останній клаптик Луганщини 19:00 Новий паркан встановили навколо колишньої залізничної лікарні у центрі: що тут будуть робити photo_camera 17:45 Обірвалося життя вчительки початкових класів Світлани Суховерко 17:00 У парку «Сопільче» обмілів ставок і зупинився млин: що відбувається 16:46 Бійка між однокласницями у Тернополі завершилася ножовим пораненням 16:20 «Не повністю освоїла користування педалями»: на Чорновола водійка на Audi врізалася у Volkswagen і знесла лавку 15:45 На Тернопільщині побільшало хворих на ГРВІ 15:15 У найближчі три дні на Тернопільщині прогнозують заморозки 14:35 Директора підприємства підозрююють у заволодінні землею громади Вінниці вартістю 12,8 млн грн 14:02 Через російські удари в Чорне море вилились тисячі тонн олії 13:30 На Тернопільщині 10-річний велосипедист потрапив під авто і опинився в реанімації 13:00 У Підгайцях двоє чоловіків вдерлись до приватного будинку та вкрали телефон 12:35 На два дні перекриють рух транспорту на Шашкевича 12:15 Президент планує продовжити воєнний стан та мобілізацію в Україні 11:45 Тернополянин віддав 700 євро за електровелосипед, якого не отримав
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up