У філармонії – великий благодійний концерт

У філармонії – великий благодійний концерт

Великий концерт творчих колективів та солістів Тернопільської обласної філармонії відбудеться 23 листопада о 18.30. Ведуча – заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук. На підставі рішення трудового колективу філармонії всі кошти будуть перераховані на лікування заслуженого артиста України Левка Корженевського.

– Щиро запрошуємо усіх завітати на концерт, який ми організували з метою збору коштів на лікування нашого соліста Левка Корженевського, – каже головний режисер обласної філармонії Надія Мазур. – Нещодавно його прооперували і замінили суглоб. Тепер потрібна довготривала реабілітація.

Ціна квитка: 40, 50, 60, 80 грн. Довідки за тел.: 25 07 48, 097 942 02 88.

Нагадаємо, Леонід Корженевський із 1979 року працює солістом у Тернопільській обласній філармонії. З 1980 р. – соліст ансамблю «Медобори», а з 1989 р. – керівник цього колективу. Лауреат конкурсів «Молоді голоси України», «Пісні країн соціалістичної співдружності», «Золоті трембіти», дипломант «Пісенного вернісажу». У 2005 р. йому присвоїли звання заслужений артист України.

Важливою рисою творчої особистості Леоніда Корженевського є вміння створювати цікаві своєрідні високохудожні сценічні образи. Оригінальну вокальну сценічну трактовку у його виконанні отримали пісні: «Мав я люльку-черепульку», «Батькова криниця», «Лелеча доля», «Казав мені батько», «Косять коси», «Ой, при лужку», «Я у снах повернувся, мамо», «Вперше», «Ідуть Петербургом козаки», «Заспівай мені знов».

Вокаліст створив багато програм камерного співу зарубіжних та вітчизняних композиторів. У його творчому доробку також арії Сагайди з опери «Прапороносці», Нортона з опери «Шлюбний вексель» Джоаккіно Россіні. На сьогодні Левко Корженевський один з найкращих виконавців козацьких пісень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:15 Автомобіль пошкоджений чи знищений через обстріли? Куди звертатися та хто має право на компенсацію 14:45 Патрульні спростували фейки про інцидент у Підволочиську 14:15 На Грушевського та Листопадовій оновлюють тротуари 13:40 Помер служитель церкви УГЦК брат Анатолій Старуселець Від читача 12:12 Ефір на Радіо «Тернопільська хвиля» вже відбувся! 13:10 Сім'ї, які постраждали через ворожу атаку 19 листопада, отримали сертифікати на пральні машини photo_camera 12:30 У пошкоджених будинках на вул. Василя Стуса та 15 Квітня продовжують замінювати вікна 12:00 Деталі аварії в Ступках: Volkswagen врізався в автопоїзд 11:41 У Лозовій 32-річний мотоцикліст розбився об бетонний паркан 11:15 Уряд розширив умови програми доступної іпотеки єОселя 10:30 Тернополянка втратила шість тисяч гривень на покупці «квитка» за кордон 10:00 Воїну назавжди 30... Дружина загиблого Героя Петра Микуляка просить підтримати петицію 09:12 На Чортківщині стався землетрус. Поштовхи могли бути відчутними 09:00 Тернопільщина навколішки зустріла загиблих Героїв Олега Божка, Леоніда Брика та Володимира Сапливого play_circle_filled photo_camera 08:50 Графік відключення світла в Тернополі та області 12 грудня не застосовують 08:00 У тернопільському садку №21 триває термомодернізація: оновлюють вікна, утеплюють фасад і дах 22:00 Додому на Різдво: 16-17 грудня у Тернополі відбудеться мистецький фестиваль 21:00 На війні загинув тернополянин, пластун, Герой Андрій Буда 20:03 «Бруківку поруч з домом кладуть, а ми мерзнемо»: будинок на Стуса, 10 досі без вікон 19:00 Шахед влучив за 30 метрів від закладу: колиба «Автопорт» відновила роботу після обстрілу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up