100 тисяч гривень видурили шахраї у 70-річної азартної тернополянки

100 тисяч гривень видурили шахраї у 70-річної азартної тернополянки

Активній користувачці маркетингових клубів обіцяли компенсацію за неякісний товар. Вона витратила свої гроші та ще й позичені.

Жінка частинами перекидала на банківські картки зловмисників власні та позичені гроші, маючи надію, що от-от отримає 300 000 компенсації. Хтозна, скільки б ще коштів видурили у тернополянки пройдисвіти, якби знайомий не порадив їй звернутися до поліції, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

До Тернопільського районного управління поліції звернулася 70-річна мешканка обласного центру і розповіла, що майже 100 000 гривень вона перерахувала невідомій особі, котра обіцяла їй компенсацію за неякісний товар. За словами заявниці, колись вона була активною користувачкою маркетингових клубів. Замовлення робила регулярно з надією виграти обіцяні призи. Проте не пощастило, а придбаний товар був низької якості.

На початку червня жінці зателефонував незнайомий чоловік, назвався представником центрального банку і повідомив про те, що, згідно з рішенням суду, вона може повернути витрачені кошти ще й отримати моральну компенсацію. Не роздумуючи, тернополянка погодилася на умови, запропоновані невідомим. Спочатку перекинула на чужу банківську картку оплату судового збору, далі перераховувала кошти за якісь сертифікати, страхові збори, в пенсійний фонд. Словом, пройдисвіт щоразу вимагав кошти, придумуючи нові види платежів. Останню проплату пенсіонерка зробила уже позиченими грошима.

Поліцейські вживають заходів, аби встановити особу, причетну до шахрайських дій, а жителів області застерігають від подібного. Якщо хтось пропонує вам привабливі послуги чи дешевий товар, перш ніж прийняти поспішне рішення варто порадитися з людьми, яких ви добре знаєте і довіряєте їм.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Замкові таємниці: до Дня міста у Тернополі відбудеться благодійна костюмована екскурсія 21:01 Очевидці не розгубилися: як у Тернополі врятували чоловіка з раптовою зупинкою серця 20:04 Сучасна операційна у «Клініці професора Стефана Хміля»: показуємо, у чому її особливість play_circle_filled photo_camera 19:00 Зарплати вчителів та студентські стипендії підвищать з 1 вересня Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:16 На Бандери працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході 18:00 Рятувальник з Тернопільщини втретє отримав «срібло» на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу photo_camera 17:20 На восьмиметровій глибині на чоловіка впало відро з намулом: він помер у лікарні 16:42 У Чорткові помер чоловік після падіння з дерева 16:10 Тернополянам радять утриматись від прогулянок в парку «Здоров'я» 11 серпня 15:40 У Тернополі відзначатимуть День молоді: буде вечір біля ватри та кіносеанс простонеба 14:54 В Україні пропонують мобілізацію жінок без дітей: зареєстрували петицію 14:33 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 14:00 Тернопільщина допомагатиме Дніпропетровщині: планують зібрати 55 мільйонів на укриття 13:27 У Тернополі затримали 22-річну п'яну водійку, яка раніше ганяла майже 150 кілометрів 13:00 Кардинал Микола Бичок отримав відзнаку «Почесний громадянин міста Тернополя» 12:23 Встановили особу чоловіка, якого 4 серпня знайшли мертвим біля автозаправки на Торговиці 12:16 Помер лікар-анестезіолог Володимир Гулий 11:40 Автотроща у Колодному: помер водій 11:20 В аварії на Кременеччині постраждав водій Hyundai Getz
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up