17-річний викрав транспорт та гасав на ньому нічним селом поки не пошкодив

17-річний викрав транспорт та гасав на ньому нічним селом поки не пошкодив

Неповнолітній проник на територію агропідприємства, викрав навантажувач та цілу ніч катався на ньому вулицями села.

Працівники агропідприємства, що на Чортківщині, прийшовши зранку на роботу побачили, що навантажувач був у користуванні невідомої особи та ще й з не дуже вмілими навиками кермування, оскільки був пошкоджений. Про випадок працівники проінформували поліцейських.

У ході оперативних заходів правоохоронці з’ясували, що вночі 17-річний парубок з села Кривеньке, зірвав замок воріт та проник на територію підприємства. Хлопець  всівся за кермо навантажувача і гасав ним нічним селом. Через брак водійського досвіду наїхав на стовп та огорожу через що транспортний засіб було пошкоджено.

Щодо молодика слідчі Чортківського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 ККУ. Наразі поліцейські встановлюють місце знаходження неповнолітнього.

Тривають слідчо-оперативні заходи, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Довідка:  Стаття 289. Незаконне заволодіння транспортним засобом передбачає:

1. Незаконне заволодіння транспортним засобом - карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з насильством, що не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди, - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

4. Звільняється від кримінальної відповідальності судом особа, яка вперше вчинила дії, передбачені цією статтею (за винятком випадків незаконного заволодіння транспортним засобом із застосуванням насильства до потерпілого чи погрозою застосування такого насильства), але добровільно заявила про це правоохоронним органам, повернула транспортний засіб власнику і повністю відшкодувала завдані збитки.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик 10:00 Грошовими преміями за високі результати НМТ відзначать випускників Чортківської громади 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Богдана Сененького та Ярослава Денчука 08:00 Понад 1 000 учасників долучилися до прощі для родин загиблих та зниклих безвісти захисників у Зарваниці 21:00 Якщо з картки вкрали гроші: п’ять кроків, які можуть врятувати ваші кошти 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up