18-річний бойовик з Чорткова разом з батьком воював за «ДНР»

18-річний бойовик з Чорткова разом з батьком воював за «ДНР»

На Тернопільщині бойовика, який разом з батьком воював за «ДНР», засудили до 14 років позбавлення волі.

Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок у кримінальному провадженні за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній організації); процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення у якому здійснювалось прокуратурою Тернопільської області.

Зібраними у суді доказами встановлено, що навесні 2015 року 18-річний житель Чорткова з метою участі у бойових діях на боці "ДНР" приїхав у Донецьк до свого батька, який на той час вже був активним учасником терористичної організації «Донецька народна республіка». 

З метою приховати свої злочинні наміри, вказані особи повідомили рідним, що поїхали на заробітки до Росії.

Відео дня

Пройшовши на місці медичну комісію, чортківчанин отримав військову форму і вступив до військового підрозділу ДНР.

Надалі, після відповідного військового вишколу, він одержав снайперську гвинтівку Драгунова з якою упродовж 2015-2016 років брав участь у бойових діях проти підрозділів Збройних Сил України, здійснюючи постріли на ураження військовослужбовців АТО, перебуваючи на дахах будинків і в окопах уздовж лінії розмежування на Донецькому напрямку.

Завдяки чіткій позиції державного обвинувачення, суд визнав жителя Тернопільщини винним в інкримінованому злочині. Йому призначено покарання у виді 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що наприкінці січня 2017 року Тернопільським міськрайонним судом за участь у терористичній організації «ДНР» до такої ж міри покарання заочно засуджено батька обвинуваченого - 46-річного мешканця Тернопільщини, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:33 Біля Української гімназії ім. І. Франка благодійний ярмарок: збирають на квадроцикл для захисників photo_camera 14:00 Пластовий вишкільний центр запрошує дітей на розвиваючі заняття 13:30 Українці скоротили вклади в гривні та збільшили в доларах: рейтинг банків 13:00 Водій Lexus на пішохідному переході збив хлопчика Від читача 05:47 Тернопіль, Кременець та Чортків стали епіцентрами Національного ярмарку вакансій на Тернопільщині 12:30 Команда Галицького коледжу перемогла у змаганнях юних рятувальників photo_camera 12:00 В аварії в Кременці постраждали дві 14-річні дівчини 11:45 21 травня не буде води на 15 Квітня — адреси 11:05 Як онлайн отримати довідку про виплачені пільги чи субсидії 10:35 Відійшов у вічність педагог, музикант та співак з Тернополя Ігор Запотічний 10:05 15-річний хлопець із Тернополя переміг у багатомовному конкурсі в Австрії 09:55 Тернопільська громада — у трійці цифрових лідерів України (пресслужба Тернопільської міської ради) 09:30 Благодійний ярмарок буде в ліцеї у Тернополі. Збиратимуть на техніку для військових 08:55 Укрпошта запустила швидке повернення посилок із вибором тарифу 08:00 НБУ підвищив курс долара на 19 травня 21:00 Відвідати замки на Тернопільщині стане дорожче 20:00 «Просто зробіть перший стібок»: Руслана Стасишин заохочує відроджувати традиції української вишивки 19:06 Відзначили переможців Міжконфесійного конкурсу духовної пісні «Я там, де є Благословіння» 17:50 Дякуємо за мужність: у рідне село повернувся Дмитро Дерлиця, який був у полоні понад два роки 17:00 Добудовують зупинку на Слівенській. Який вигляд вона має photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up