- Хлопцю вже оголосили підозру у вчиненні понад дванадцяти фактів хуліганства.
- Наразі сума збитків, завданих потерпілим, перевалила за 30 тисяч гривень.
- І заяви від потерпілих тернополян й далі надходять.
Чіткої відповіді, чому гатив по машинам, юнак і сьогодні слідчим дати не може.
Після оголошеної підозри щодо стрілянини по авто, 18-річний юнак примудрився ще в одній розбити скло битою і вчинити скандал. Про це повідомив начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол.
Нагадаємо, оперативники Тернопільського відділу поліції затримали 18-річного тернополянина за підозрою у вчиненні хуліганських дій.
Нечуваний злочин: 18-річний юнак пошкодив десятки автомобілів. Причому й причини як такої не було… А хтось перевірятиме, чи він бодай адекватний? І, можливо, вже пояснив мотив безрозбірливої стрілянини по чужим авто? З такими питаннями ми звернулись до Олександра Богомола.
- Стрілець по автівках буквально через деякий час знову попадався, - повідомив очільник тернопільської поліції. - Побив якоюсь битою скло в авто, бо пістолет ми забрали. Невдовзі вчинив скандал: виламував двері до помешкання тернополян. Всі факти задокументовані.
Поки що юнак перебуває під домашнім арештом.
- Поведінку юнака адекватною назвати важко, тому, думаю, в даному випадку буде обов’язково проведена психіатрична експертиза, - каже Олександр Богомол. - Адже, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, людина просто йде вулицею, дістає пістолет і починає гатити по машинам… Чіткої відповіді, чому так робив – надати не може.
У поліції навіть перевіряли, можливо, юнак отримав замовлення від приватників, які скло міняють. Однак, ця версія не підтвердилась.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.