80 тисяч гривень з 365 -ти, викрадених шахраями, повернуть обпеченим дітям з Тернопільщини

80 тисяч гривень з 365 -ти, викрадених шахраями, повернуть обпеченим дітям з Тернопільщини
  • Оперативники Тернопільщини вийшли на слід зловмисника, який видурив гроші, зібрані на операцію дітям.
  • Восьмеро хлопців постраждали в результаті вибуху у сільському клубі села Угринів Підгаєцького району. 

Нагадаємо, 27 січня до однієї із мам потерпілих зателефонував невідомий і шахрайським шляхом видурив у неї усі зібрані кошти, а це - 365 тисяч гривень. Спілкуючись із невідомим, жінка на 17 тисяч поповнила мобільні телефони, решту переказала на невідомі електронні гаманці через платіжні термінали, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

За словами заступника начальника ГУНП в Тернопільській  області Степана Яцуха, одразу після отримання заяви, поліцейські звернулися до працівників банківських установ, аби заблокувати усі рахунки, на які надходили кошти.

- Проведеними слідчо-оперативними заходами ми з'ясували, що гроші пішли на електронні гаманці жителів Запорізької та Дніпропетровської областей. Саме туди одразу поїхали наші оперативні групи. Нам спільно з службою безпеки фінустанови вдалося перехопити частину коштів - це вісімдесят тисяч гривень. Їх шахраї не встигли зняти, - каже він.

Встановили оперативники і особу, яка вигадала шахрайську схему. Підозрюваний наразі відбуває покарання у місцях позбавлення волі Дніпропетровщини. Він засуджений за крадіжки та грабежі. Про збір коштів потерпілим дітям дізнався через інтернет.

До злочину залучив знайомих, яким розповів вигадану історію. Зловмисник розповів товаришам, що виграв велику суму грошей через одну із букмекерських компаній. Проте отримати гроші не може, бо в тюрмі, а тому потрібна їхня допомога.

Степан Яцух каже, що оперативники уже спілкувалися з усіма "спільниками". Слідчо-оперативні заходи тривають і правоохоронці роблять усе можливе, аби знайти та повернути решту суми.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    Значить у цих спільників конфіскувати через суд майно і на аукціоні продати ,а гроші повернути ,але не цій жінці в якої діагноз - лох ,а на рахунок банку ,щоб могли цими грошами розпорядитися тільки на момент операції . Як так можна вестися на таку х...... . Люди троха думайте головою , а не жопою . Вас всякі зеки розводять ,а ви з вищою освітою ведетесь на такі галімі розводняки .
  • Богдан Угрин
    Чому мати перерахували кошти?
  • Val Val
    Як таких лохів земля носить.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Новини Тернополя за 8-14 грудня: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 Від окопів до саду: історія ветерана Тараса Попенка 19:05 Погода на Тернопільщині 15-17 грудня: без опадів і мороз вночі 18:00 Від Миколая до Різдва: в краєзнавчому музеї у Тернополі створили святкові локації photo_camera Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 17:00 Авторські віночки, букети і ялинковий коник: де замовити новорічні декорації в Тернополі та їх ціни 16:00 П'ять тернопільських вулиць залишаться без водопостачання 16 грудня 15:00 Учениця Шумського ліцею отримала премію Президента України 14:00 Капелан із Тернопільщини розпочинав війну солдатом-піхотинцем photo_camera 13:00 Державні нагороди отримали військовослужбовці 105-ї бригади 12:05 Суд відправив до тюрми п’яного водія, який на переході збив маму з дворічною дитиною і втік 11:03 Скільки коштують продукти у супермаркетах Тернополя та де купувати дешевше photo_camera 10:00 Як приготувати банановий хліб 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Захисник Вадим Доскоч
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up