850 грн штрафу за те, що побив поліцейського у туалеті на вокзалі

850 грн штрафу за те, що побив поліцейського у туалеті на вокзалі
  • Поліцейський у формі підійшов до незнайомця і поцікавився, що сталось. Той розвернувся і вдарив своєю головою правоохоронця в обличчя.
  • 7 лютого 2020 року між потерпілим та обвинуваченим укладено угоду про примирення. Цією угодою визначено і покарання – штраф. В той час коли санкція статті передбачає кількарічне обмеження або позбавлення волі.
  • Потерпілий претензій не мав, матеріальна та моральна шкода йому відшкодовані повністю.

Учасника бойових дій визнали винуватим у побитті поліцейського. Чоловікові призначили покарання у виді штрафу у розмірі 850 грн. Сплачені за кошти підуть в дохід держави. Так вирішив Тернопільський міськрайсуд.

Нагадаємо, в ніч з 1 на 2 грудня учасник бойових дій вдарив в обличчя поліцейського. Все відбувалось у туалеті залізничного вокзалу у Тернополі.  

2 грудня 2019 року близько 01:20 год. на службовий телефон поліцейському подзвонила чергова по вокзалу. Жінка повідомила, що у туалеті на першому поверсі невідомий чоловік б`є працівницю туалету. Правоохоронець пішов подивитись, що сталось.

Рядовий поліції підійшов до незнайомця, який стояв до нього спиною, представився працівником поліції і, поклавши руку тому на плече, запитав в нього, що тут відбувалось. Чоловік обернувся і головою вдарив поліцейського в обличчя. В народі цей прийом називають «на Одесу».

  • Внаслідок чого спричинив тілесні ушкодження у вигляді крововиливу слизової оболонки верхньої губи справа із забиттям м`яких тканин, які за ступенем тяжкості належать легкого тілесного ушкодження, - йдеться в матеріалах справи.

7 лютого 2020 року між потерпілим та обвинуваченим укладено угоду про примирення, згідно з умовами якої вони дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій. Обвинувачений беззастережно визнав свою винуватість у зазначеному злочинному діянні, щиро розкаявся, йдеться у вироку.

Врахував суд також і позицію прокурора, яка не заперечувала проти затвердження угоди та заяву потерпілого, який повністю підтримує укладену угоду про примирення. Повідомив, що матеріальна та моральна шкода йому відшкодована повністю та претензій до обвинуваченого не має.  Врахували також, що обвинувачений є учасником бойових дій, брав безпосередню участь у антитерористичній операції та ООС.

Апеляційна скарга на вирок може бути подана до Тернопільського апеляційного суду через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Юридична довідка

Кримінальний кодекс України

Стаття 345. Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу

2. Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (10)
  • kartava28
    я просто сміюся з цих новин і як вони їй описують
  • Саша Свида
    Це більше кайфу ніж прсрати в кабаку чи ще десь,адреналін на халяву...
  • Ксенія Савчук
    100₴
  • Владимир Шилов
    Лучше бы хохол убил укра и сел пожизненно!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У Тернополі 29 липня видаватимуть гуманітарну допомогу і збиратимуть пожертви на добрі справи 20:05 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Золота дзиґа-2026»: хто отримав нагороди 18:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку» 13:00 Віддавала серце та душу дітям: померла вчителька зі Збаража Марія Гриб 12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera 09:35 Швидка в напрямку зі Збаража до Тернополя, є потерпілий. Деталі уточнюємо play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Бідюка, Сергія Процюка та Олександра Коваля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up