Аби виїхати в Німеччину на операцію, Ігор Вардинець має сплатити 1 млн 34 грн застави


Аби виїхати в Німеччину на операцію, Ігор Вардинець має сплатити 1 млн 34 грн застави
Наразі головний лікар Тернопільської райлікарні, якого підозрюють в отриманні 200 тис. грн. хабара, перебуває в реанімації 2 міськлікарні у статусі затриманого. Відповідно, під дверима його палати – варта

Ігоря Вардинця, якого звинувачують в отриманні хабара 200 тис. грн., затримали у Львівській області та доправили до міськрайсуду, аби обрати йому міру запобіжного заходу. Однак, з реанімобіля, яким посадовець їхав до Німеччини на «серцеву» операцію, він так і не вийшов. До зали судового засідання не піднявся.

Про це повідомив перший заступник начальника обласної міліції Казимир Попіль.

Наразі Ігор Вардинець перебуває в статусі затриманої особи в кардіолочному реанімаційному відділенні міськлікарні №2. Відповідно, здійснюється його охорона, як затриманої особи.

  • Порушене кримінальне провадження за ч. 3. ст. 368 – вимагання і отримання неправомірної вигоди, - повідомив Казимир Попіль.  

Аби обрати підозрюваному міру запобіжного заходу, міліція повинна доправити його до суду - з моменту затримання до 72 годин.

  • Перший раз, коли його (Ігоря Вардинця – прим. ред.) затримували, він одразу був госпіталізований, - каже Казимир Попіль. - Лікарі 2 міськлікарні надали нам висновок, що слідчі дії проводити неможливо. 72 години закінчились, і він до суду доправлений не був, тому й термін дії його затримання закінчився.

З міськлікарні №2 чоловіка забрала бригада клініки «Борис», реанімобілем якої пана Вардинця мали доправити на операцію до Німеччини.  Коли пацієнт покинув лікарню,  слідчий з погодження прокурора звернувся до суду. Де отримав дозвіл на затримання і доставку підозрюваного до суду під вартою.

У міліції кажуть – не випускають п. Вардинця до Німеччини, бо не мають гарантій, що він сюди повернеться. Однак, готові це зробити, щойно чоловікові оберуть міру запобіжного заходу, і він внесе заставу в понад мільйон гривень.

  • В нас єдина умова – запобіжний захід, - каже Казимир Попіль. - Суд визначає розмір застави, а, враховуючи  важкість злочину, прокурор попросить 1 млн 34 грн. Підозрюваний сплачує - і це буде гарантією того, що він повернеться. Як є медичні показання, що людина має лікуватись за кордоном, дозвіл нададуть. Але наголошую: лише як буде обрана міра запобіжного заходу.

Щодо стану здоров’я Ігоря Вардинця та необхідності у терміновій операції на серці, у міліції кажуть, що не мають жодних офіційних висновків медиків.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (19)
  • Стельмащук Сергій
    а яка його доля?
  • Анонім
    хай в своїй лікарні оперується...що то за головний лікар ,який не довіряє своїм хірургам? чи він їх за взятки понабирав і сам боїться?
  • Анонім
    От же ж паскуда, втікти хотів. А уявляєте, як би він хаяв нашу країну за кордоном, якби втік. Ну нічого, зате тепер всі подібні упирі вштанки то понакладали!
  • Анонім
    Подивіться зараз діти хворіють масово на рак, хворих на туберкульоз та гепатит ніхто не лікує бо нема грошей, а тут дядя хворий
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Національний кешбек переходить на новий етап: у які терміни треба використати гроші 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень : дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери Тернополя збирають речі в госпіталі та стабпункти: що потрібно і куди приносити 18:00 У найближчі дні потепліє до +28°, прогнозують грози і шквали Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:00 Сезонна робота на Тернопільщині: які вакансії доступні та які зарплати пропонують 16:00 У Тернополі збільшується кількість учнів, які завершують навчання з відзнакою 15:00 Громади зможуть напряму фінансувати групи ППО 14:00 Вкрали бус і, щоб не привертати увагу, маркували наліпками «На щиті». Як суд покарав злодіїв 13:00 На Лановеччині вигоріло 1,5 га сухої трави 12:00 На Львівщині загинув водій вантажівки з Тернопільщини photo_camera 11:22 У приміщенні ТЦК виявили тіло 46-річного тернополянина. Що відомо? 11:00 Як приготувати смачні крильця барбекю у мангалі чи духовці 10:05 Як пройти скринінг здоров'я 40+: оновлений маршрут 09:27 У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого удару: кількість постраждалих і загиблих зросла play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Ільченка, Михайла Гриніва, Віталія Лебедєва
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up