Оборудка на понад 7 мільйонів: АМКУ оштрафував дві фірми за змову під час тендеру

Оборудка на понад 7 мільйонів: АМКУ оштрафував дві фірми за змову під час тендеру

Тернопільська і київська фірми вчинили порушення на відкритих торгах із закупівлі дров кількома державними організаціями Заліщицького району.

Південно-західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП "Виробничо-торговий дім "Явір" (с. Дзвиняч, Заліщицький район, Тернопільська область) та ФГ "Діомі" (м. Київ) загалом на 922 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. 

Про це повідомляє пресслужба Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у 2018-2019 роках узгодили дії під час проведення Заліщицьким обласним комунальним дитячим санаторієм, Відділом з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької районної державної адміністрації, Товстенською районною комунальною лікарнею, Дорогичівською сільською радою процедур відкритих торгів із закупівлі дров. 

Переможцем у 7 процедурах закупівель було визнано ПП «Виробничо-торговий дім «Явір», з яким замовники уклали договори на 7,4 млн. грн.

Для участі у торгах суб’єкти господарювання подали ідентично оформлені документи, завантажували їх на один майданчик з використанням однієї ІР-адреси, були пов’язані між собою господарськими відносинами.

Відповідно до чинного законодавства, ПП «Виробничо-торговий дім «Явір» та ФГ «Діомі» не братимуть участь у публічних  закупівлях наступні 3 роки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026 20:00 Доглядав за тяжкохворою бабусею, але отримав 5 років тюрми: суд виніс вирок за дезертирство 19:10 Назавжди в сторю: на війні загинув поліцейський з Тернопільщини Іван Нагайовський 19:00 Уже є половина суми, але ми не можемо зупинитись : тернополяни збирають кошти на човен для військових Від читача 10:50 Викрили шахрайський кол-центр, учасники якого ошукали громадян США на понад 500 тисяч доларів. 18:00 Коли за продаж картоплі, кабачків та помідорів з городу доведеться платити податок 17:00 Школярі-футболісти з Тернопільщини вибороли бронзу на Всеукраїнському турнірі photo_camera 16:00 Добра справа на згадку про школу: випускники з Теребовлі передали кошти військовим 15:00 На ремонт лавок передбачили майже 500 тисяч гривень 14:00 Обірвалось життя 43-річного лікаря-хірурга, уродженця Тернопільщини Сергія Буковського 13:00 Лисиця забігла на подвір'я та покусала чоловіка у селі Бучацької громади. В тварини підтвердили сказ 12:00 Смачніші за м’ясні: готуємо відбивні з кабачків у паніровці та у клярі 11:00 Куди піти на кіно у Тернополі: добірка фільмів на вихідні 10:00 Смертельна аварія на трасі Одеса – Миколаїв: автобус зіткнувся з фурою, загинули 9 людей 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Похолока, Володимира Сторожука та Василя Росохи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up