Амністія відміняється: на кривдників АТОвця Сашка Цюха чекає новий розгляд справи у суді

Амністія відміняється: на кривдників АТОвця Сашка Цюха чекає новий розгляд справи у суді
  • Їх амністували, бо у них неповнолітні діти. А мій син взагалі батька не знатиме, - дружина.
  • Жоден із обвинувачених під час судового розгляду своєї вини не визнав. А один з них з’явився на суд… напідпитку.

 

Хмельницький апеляційний суд скасував вирок Лановецького районного суду Тернопільської області щодо чотирьох чоловіків, які побили атовця, та призначив новий розгляд у суді першої інстанції.

Колегія суддів задовольнила апеляційну скаргу батька померлого АТОвця. Його син помер у лютому цього року, через місяць після вироку суду першої інстанції. 

Нагадаємо, 30 січня 2019 року Лановецький райсуд своїм вироком визнав винним чотирьох чоловіків за частиною другою статті 296 Кримінального Кодексу України – йдеться про хуліганство, вчинене групою осіб. Одного із них також визнали винним за 128 статтею КК «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження», за що йому сукупно призначили покарання у вигляді обмеження волі на чотири роки. Решті трьом – по три роки обмеження волі. Однак щодо усіх чотирьох застосували  Закон України «Про амністію у 2016 році» - і звільнили від відбування покарання.

Побили Сашка 27 червня 2017 року близько 23.00 поблизу зупинки громадського транспорту села Якимівці Лановецького району Тернопільської області.

Тоді «четвірка», котра їхала автомобілем, на зупинці помітила двох молодих людей (одна із них була неповнолітньою), та запропонували їм провести час разом. Ті – відмовилися. За них вступився потерпілий, який поруч сидів у своєму автомобілі. АТОвець намагався словами заспокоїти чоловіків, проте вони почали шарпати його за одяг і бити руками й ногами. Вже лежачи, потерпілий скотився у кювет і втік у лісосмугу. За півгодини на крики прибіг ще один житель села, який намагався заспокоїти чоловіків, тоді із лісосмуги знову вийшов потерпілий. Йому один із чоловіків завдав удару рукою по голові, від чого той упав на асфальт й отримав перелом склепіння черепа із забоєм головного мозку.

Жоден із обвинувачених під час судового розгляду своєї вини не визнав. Тепер на них чекатиме новий розгляд справи у суді першої інстанції, повідомили у прес-службі суду.

  • Ми дуже задоволені вироком суду, це наш чи не перший суттєвий крок вперед, - каже дружина АТОвця Тетяна Цюх. – У нас з’явилась надія, що всі четверо отримають покарання за смерть мого чоловіка і, можливо, сядуть до в’язниці.

Жоден з кривдників Сашка за понад два роки так і не попросив вибачення – ані в батьків, ані в дружини, ані в маленького синочка Назарчика. Малюк народився вже після смерті батька.

  • Про що говорити, якщо один з обвинувачених з’явився за розгляд справи 16 вересня у Хмельницькому суді напідпитку, - розповіла пані Тетяна. – Він поводився жахливо, його мало не вивели із зали суду. Це – безсовісні люди, в очі нахабно дивились – і ні слова каяття чи прощення. Не знаю, якими їх словами назвати.

Що надія на справедливий вирок є, каже і адвокат потерпілої сторони. Де розглядатимуть справу – стане відомо після 20 вересня.

  • Їх амністували, бо у них неповнолітні діти. А мій син взагалі батька не знатиме – це справедливо, по-вашому? – запитує Тетяна.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Olga Pasika
    Якщо їх зараз не покарають то ці нелюді  ще не одну людину вбють.Такі ніколи не міняються.
  • Сергій
    Якщо люди не матимуть справедливого суду, то почнуть карати самі. Так недалеко до судів  Лінча і це буде на совісті  суддів що не карали злочинців!
  • Olga Zaharchuk
    Нелюди. Засудити довічно!!
  • Герасимчук Ростислав
    Кляті виродки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Боже великий, єдиний» хочуть визнати офіційним духовним гімном України play_circle_filled 21:00 Подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі з натурального дерева: історія сімейної майстерні «Зріз та гілка» play_circle_filled 20:00 185 мільйонів готові заплатити за ремонт доріг на Кременеччині. Яка фірма готова зробити це дешевше? 19:03 Чи закриють автостанцію в Монастириськах? Що вдалося з’ясувати «20 хвилин» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяну Бегма 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка 16:40 На 38 днів зупинили котельню на Лесі Українки: які вулиці будуть без гарячої води 16:15 На Чортківщині викрили незаконне виробництво тютюну: вилучили 3,3 тони 15:37 Велосипедист отримав штраф за проїзд на червониий сигнал у Тернополі play_circle_filled 15:07 Представилися співробітниками СБУ: у Тернополі шахраї виманили в пенсіонерки майже мільйон гривень 14:30 У Тернополі розшукують водія, який на 15 Квітня збив двох жінок та втік з місця аварії 14:00 У Скалі-Подільській водій ВАЗ збив велосипедистку 13:20 Нетверезі водії електросамокатів — серед лідерів порушень у Тернополі за вихідні 12:40 Відійшла у вічність заступниця директора Тернопільської школи №27 Ярослава Собко 12:20 У Вишнівці водійка наїхала на двох дітей: 5-річного хлопчика доправили до лікарні 11:40 Руслан Заброцький знову став директором Тернопільської школи №18 11:25 Грабіж на 40 тисяч гривень у Тернополі: апеляційний суд змінив вирок 10:50 У Ланівцях п'яний водій пропонував поліцейським 15 тисяч гривень хабаря
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up