Антикорупційне бюро обшукало обласну і міську прокуратури Тернополя

Антикорупційне бюро обшукало обласну і міську прокуратури Тернополя
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) провело обшуки в обласній і міській прокуратурі Тернополя. Як стало відомо нам з власних джерел, силовики НАБУ вже обшукали кабінети керівника місцевої прокуратури Віталія Сідорова та заступника прокуратури області Івана Антюка. В останнього знайшли чималу суму грошей.

Про це повідомило джерело близьке до правоохоронних органів.

"20 хвилин" хотіли перевірити дану інформацію, але ні в міській, ні в обласній прокуратурі на телефоні дзвінки не відповідали. Невдовзі вдалось таки зв'язатись з прес-службою прокуратури області. Там на запитання журналістів відповіли категорично: "Без коментарів".  
Як вдалось дізнатись "20 хвилин" з джерел, близьких до прокуратури, НАБУ проводило обшуки в кабінетах керівника місцевої прокуратури Віталія Сідорова та заступника прокуратури області Івана Антюка. В останнього знайшли чималу суму грошей. Той ніби пояснює це нещодавним продажем квартири. 

О 18.38 на офіційному сайті НАБУ з'явилась інформація про спецоперацію на Тернопільщині.

Детективами Національного антикорупційного бюро України проводиться широкомасштабна операція на Тернопільщині. Наразі відбуваються понад 40 обшуків.

- Процесуальні дії проводяться в межах розслідування факту вимагання неправомірної вигоди (хабаря) у розмірі 12 тисяч доларів США (324 тис. грн) від мешканки міста Тернополя за припинення порушеного проти неї кримінального провадження, - йдеться у повідомленні. - На причетність до скоєння даного правопорушення перевіряються понад 10 осіб, в тому числі співробітники Управління поліції Тернопільської області, прокуратури Тернопільської області і прокуратури міста Тернополя.

Читайте також: У заступника прокурора Тернопільщини знайшли 50000$

Дана операція стала можливою завдяки спільним зусиллям детективів НАБУ, Управління внутрішньої безпеки, департаментів оперативного документування та оперативно-технічних заходів Служби безпеки України та Управління внутрішньої безпеки Національної поліції України. Загалом у ній беруть участь понад 100 співробітників правоохоронних органів.

Початок операції став можливим завдяки принциповій позиції процесуальних керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, які здійснювали  процесуальне керівництво цією операцією.

"Перетрусило" НАБУ і заступників головного поліціянта в області - Казимира Попіля та Руслана Балика. В останнього, як повідомило наше джерело, в кабінеті знайшли незначну суму грошей. 

 Позицію очільника поліції з цього приводу читайте тут. 

Нагадаємо, НАБУ - це державний правоохоронний орган, місія якого полягає у знешкодженні корупції у владі та сприянні побудові оновленого українського суспільства, вільного від корупції

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Анонім
    Саме герше то,що після цієї ситуації всі ці посадовці будуть й надалі займати якісь посади в органах, якщо знайшли якщо виявили то геть з МВС та прокуратура та без права поновлення на керівні посади!!!
  • Piter Savka
    раніше прокурори ні з ким не ділились, а тепер як виявилось треба
  • Анонім
    бачу у Тернополя гаряче. Може когось і посадять
  • Ковбаса Юрій
    Тернопільські прокурори працівникам НАБУ не позубам!!! Мало досвіду
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Календар садівника на березень 14:45 У Тернополі рятували косулю, яка застрягла в металевій огорожі play_circle_filled 14:00 Ремонтуватимуть водогін на Тролейбусній: де 2 березня не буде води 13:00 Майже 300 унікальних виробів представили на міській виставці-конкурсі «Друге життя речей» photo_camera Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 12:01 Скільки коштують продукти на стихійному ринку: ми дізналися ціни та чи продадуть дешевше 11:00 Комунальники ліквідовують аварію на «Східному»: коли буде вода (оновлене) 10:00 Готуємо вареники з сиром на пару, як у бабусі 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Максима Марків-Буковського, Романа Шпирука, Сергія Чернецького і Сергія Кліменчука 21:00 Дні ангела у березні 2026: повний календар іменин та як обрати ім'я дитині 20:01 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 19:00 На війну привіз власну зброю і сім тисяч боєприпасів 18:20 Тернополянин здійснив передоплату, а шини так і не отримав 17:00 Електронні трудові книжки: що варто знати працівникам та ФОП?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up