Будьте обережні: у Тернополі кишенькові крадії в транспорті за один день розбагатіли на 30 000 грн

Будьте обережні: у Тернополі кишенькові крадії в транспорті за один день розбагатіли на 30 000 грн

За минулу добу до співробітників Тернопільського відділу поліції звернулося четверо осіб, які потерпіли від кишенькових злодіїв. Усі вони втратили свої речі під час проїзду в громадському транспорті. Загальні збитки складають майже 30 тисяч гривень.

У 36-річної тернополянки поцупили мобільний телефон з сумки, а у 30-річної жінки витягнули засіб зв’язку з кишені куртки. Схожа неприємність спіткала 47-річну жительку Гусятинського району. Жінка поверталася з лікарні. На вулиці Купчинського сіла в маршрутку, а вже на вулиці Протасевича виявила, що її сумка розстебнута і зник гаманець, в якому було 7 тисяч гривень. Така ж ситуація трапилася з 62-річною тернополянкою. У неї викрали гаманець з грошима, банківською карткою, з якої зняли 8 тисяч гривень.

Двоє жінок вказали, що біля них крутилася дивна пара, яка може бути причетна до крадіжок. Вони перешіптувалися між собою та жінка постійно штовхала потерпілих.

Правоохоронці склали фоторобот чоловіка підозрюваного у протиправному. Невідомому на вигляд 30-35 років, середньої статури,  зріст 165-170 см, повні губи, на обличчі  рубці від вугрів. Був одягнений в чорну куртку та шапку.Якщо ви впізнали дану особу, маєте будь-яку інформацію, яка допоможе у розкритті злочинів, правоохоронці просять повідомляти за номером у Тернополі: 27-11-70, 0673513837, або на 102. 

Також працівники поліції радять краянам бути уважними у місцях великого скупчення людей, у громадському транспорті. Не тримайте гаманці, мобільні телефони, гроші та документи в зовнішніх кишенях. Стежте, щоб ваша сумка була застебнута, тримайте її перед собою, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Олег
    якщо не тойоту вкрали то пенсіонерів обкрадають або кошельки забирають. де відділ розшуку поліції??????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:51 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 26 серпня) 14:30 Тернопільська футболістка Єва Дисевич увійшла до складу збірної України WU-15 14:00 Відійшов у вічність колишній заступник тернопільського міського голови Іван Панцьо 13:25 Загинув 11-класник Тернопільської української гімназії Матвій Гишка Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 12:40 Американський боксер Майк Тайсон одягнув вишиванку в пам'ять про жінку з Тернопільщини 12:13 У Почаєві поліція обмежувала рух транспорту через хресний хід до лаври 11:34 На Коновальця під землею загинули 16-річний юнак та 50-річний чоловік: правоохоронці з'ясовують обставини 11:30 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 11:11 На Тернопільщині 20-річний мотоцикліст отримав травми через аварію: розшукують водія BMW 10:55 У центрі Тернополя 29 серпня обмежать рух транспорту через забіг «Шаную воїнів» 10:25 «Благаю, подаруйте моїй дочці шанс жити…» Мама двох дітей бореться з онкологією 10:05 Подарунок місту до Дня Незалежності: у Тернополі відкрили Сквер енергетиків. (новини компаній) 09:37 У Тернополі 26 серпня без газу залишаться два мікрорайони 09:27 26 серпня — іменини Наталії play_circle_filled 09:00 На щиті повертаються Герої Володимир Жукевич та Андрій Фоміних 08:00 З 1 вересня студенти отримуватимуть вдвічі більші стипендії 21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up