Будуть судити тернопільських поліцейських, які забрали у львів'янина телефон

Будуть судити тернопільських поліцейських, які забрали у львів'янина телефон

Прокуратура Тернопільщини скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох поліцейських, які, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, заволоділи мобільним телефоном львів’янина у липні минулого року.

Працівники поліції, перевіряючи чоловіка на причетність до вчинення правопорушення, змусили його під психологічним тиском написати заяву про вчинення ним крадіжки мобільного телефону марки ERGO, який насправді належав йому. Після того, як житель Львова написав таку заяву, поліцейські привласнили його телефон.

Також, один із вказаних правоохоронців обвинувачується у незаконному зберіганні бойових припасів. Під час обшуку у його помешканні виявили та вилучили 21 бойовий припас промислового виготовлення, придатний до стрільби з нарізної вогнепальної зброї.

Розслідування кримінального провадження стосовно правоохоронців за ч.3 ст.191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб), ч. 1. 263 (придбання і зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України завершено, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

  Довідково: Санкція ч.3 ст. 191 КК України передбачає покарання до 8 років позбавлення волі, ч.1 ст 263 КК України                -    до 7 років позбавлення волі 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:15 Збитки майже на 4 мільйони: майстра лісу засуджено за підробку документів та незаконну вирубку дерев 12:41 Змінили розклад руху автобусних маршрутів №32 та №40 12:10 Водій під наркотиками вчинив аварію на Білогірській 12:00 У Тернополі відбулася урочиста академія до 117-ї річниці від дня народження Степана Бандери Від читача 12:52 Програма "Власна справа": з 01 січня 2026 року збільшено розмір грантів 11:17 У пожежі в Тернопільському районі загинула літня жінка 11:00 Прокуратура через суд вимагає повернути Всесвятську церкву в Почаєві у власність держави 10:30 Нові тарифи встановили для абонентів «Тернопільводоканалу», але населення платитиме за воду по-старому 10:00 Державними нагородами відзначили двох жителів Тернопільщини 09:30 Встановлення інвалідності: що змінилося з ліквідацією МСЕК на Тернопільщині play_circle_filled 09:00 «На щиті» до рідного дому повертаються Герої з Чортківщини Володимир Судак і Олександр Навозняк 08:39 Графік відключення світла в Тернополі та області на 2 січня (оновлене) 08:00 Нацбанк знизив курси долара і євро 21:00 Традиції, символи та дитяча магія: як жителі Тернопільщини прикрасили ялинки до 2026 року 20:03 Воїну назавжди 41... Рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 19:03 Подорожчали паспорти: нові ціни на ID-картки та закордонні документи 18:50 Смертельна пожежа у Гаях Шевченківських — загинув 43-річний чоловік (оновлене) play_circle_filled photo_camera 18:00 Шахраї виманили у жительки Кременеччини понад 90 тисяч гривень 17:00 Що бажають тернополяни у 2026 році: добірка новорічних привітань із соцмереж 16:05 В Україні стартувала Національна програма Скринінг здоров’я 40+: коли і як можна скористатись послугою photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up