Чоловік наніс своїй дружині та її сестрі понад 10 ножових поранень

Чоловік наніс своїй дружині та її сестрі понад 10 ножових поранень

14 липня Теребовлянським районним судом ухвалили вирок про засудження 43-річного жителя того ж міста на 7 років позбавлення волі за ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Неодноразово судимий за вчинення злочинів проти життя та здоров’я колишній мешканець АР Крим з послужним списком судимостей під час відбування покарання через соціальні мережі познайомився з черговою своєю жертвою. Жінка у місцях позбавлення волі узаконила їхні відносини, а згодом зареєструвала його у власному помешканні.

Улітку 2016 року винуватець заподіяв своїй дружині та її сестрі загалом понад 10 ножових поранень в ділянку грудної клітки та живота, спричинивши при цьому обом тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння, а потім вживав алкоголь через невдачі у шлюбі.

Злочинець з’явився до правоохоронних органів, але у процесі судового розгляду намагався уникнути кримінальної відповідальності, стверджуючи про, начебто, стан душевного хвилювання, який сприяв такій його кримінальній поведінці.

Унаслідок принципової, законної та обґрунтованої позиції прокурорів суд обрав для винуватця реальне покарання. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 На щиті повертаються Герої Володимир Жукевич та Андрій Фоміних 08:00 З 1 вересня студенти отримуватимуть вдвічі більші стипендії 21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up