Чоловік вимагав у тернополянина 6000 доларів: погрожував насильством та пошкодженням майна​​​

Чоловік вимагав у тернополянина 6000 доларів: погрожував насильством та пошкодженням майна​​​

У центрі затримали чоловіка, який вимагав у жителя Тернополя 6000 доларів США.

Шість тисяч доларів США вимагав від тернополянина інший житель обласного центру. Зустрітися чоловіки домовилися в центрі Тернополя. Під час передачі більшої частини коштів, а саме 5200 доларів, підозрюваного піймали.

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола, до поліції звернувся потерпілий і повідомив, що між ним та знайомим виникли неприязні стосунки і останній погрожує фізичною розправою та пошкодженням майна. Аби цього не сталося він має відкупитися. Ціна питання - 6 тисяч доларів.

Відповідно до звернення тернополянина, правоохоронці розпочали кримінальне провадження згідно частини 2 статті 189  ККУ - вимагання. Паралельно працівники поліції провели ряд слідчих дій та оперативно-розшукових заходів. Гроші потерпілий передавав уже під процесуальним керівництвом обласної прокуратури та наглядом силовиків корпусу оперативно-раптової дії.

Відео дня

В ході спецоперації оперативники затримали вимагача відповідно до статті 208 КПК. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Слідчі пропонуватимуть тримання під вартою. Якщо вина підозрюваного буде доведена, то йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Триває слідство, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олексардра Поворозник
    Був депутат,а тепер вже став просто «чоловік»Ой бардааак
    Новини Тернополя - 20 хвилин reply Олексардра Поворозник
    Дуже схожий, але не депутат
  • Коля Власов
    Ага просто так ніхащо!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:40 На Тернопільщині зустріли звільненого з полону бійця Олега Кравця 20:00 Оголосили конкурси на заміщення посади директора у двох дитсадках — №9 та №32 19:03 Як змінювався парк Сопільче у Тернополі: дивіться відео! 18:00 У парках Тернополя відбуватимуться спортивні заходи Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Флорбол, доджбол, регбі-5 та інші — 10 безкоштовних спортивних локацій у парку Сопільче 16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та в інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up