Чоловіка без свідомості виявили перехожі: подружжя з Заліщиків катувало знайомого. Він помер

Чоловіка без свідомості виявили перехожі: подружжя з Заліщиків катувало знайомого. Він помер

Подружжя з Тернопільщини побили і залишили на холоді свого знайомого. Чоловіка медики не врятували. 

Тіло невідомого 8 січня близько 7:30 виявили перехожі. Вони викликали швидку. Потерпілого без свідомості, але зі слідами побоїв, госпіталізували в реанімаційне відділення. Проте врятувати життя 41-річного чоловіка медикам не вдалося. За п'ять годин він помер.

Черговий лікар повідомив про випадок правоохоронців. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Проведеними оперативно-розшуковими заходами правоохоронці встановили осіб, причетних до травмування чоловіка. Це - подружжя з райцентру.

За попередньою інформацією, потерпілого в гості ще 7 січня запросила сама кривдниця. Вони розпивали спиртні напої. У ході розмови жінка кілька разів вдарила гостя, а коли додому повернувся чоловік, вона пожалілася на приставання зі сторони запрошеного.

Це розізлило чоловіка і він почав бити заліщанина, а дружина допомагала. Після цього вони вивели чоловіка на вулицю і залишили. Потерпілий намагався йти, але не зміг. Його вранці знайшли люди.

Після проведення судово-медичної експертизи стало відомо, що подружжя не лише било, але й катувало гостя. На тілі експерт виявив множинні травми обличчя, тіла, ніг та рук. Проте причина смерті - переохолодження.

Умисне тяжке тілесне ушкодження, яке у ході слідства правоохоронці перекваліфікували в катування.

Подружжя у скоєному зізналося. Їм уже оголосили підозру згідно статті 127 частина 2 ККУ - катування, вчинене групою осіб за попередньою змовою. Вирішується питання про обрання обом міри запобіжного заходу, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Читайте також: У Тернополі чоловік вдарив ножем сусіда, який неправильно паркувався

Жертв катували зі зброєю та битами: зловмисникам, які чинили розбій в трьох областях, оголосили підозру
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Светлана Евтушенко
    Це.жах.що.робиться.безлюдність.бездушністьлюди.до.чого.ми.дійдемо?
  • Natalya Mikityuk
    Звірі, страшно що робиться..
  • Вера Стадникова
    Твари
  • Анна Зорина
    Оце сходив у гост1!! Спаси господи!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 лютого (оновлене) 17:30 Дощ, сніг та ожеледиця: прогноз погоди у найближчі дні на Тернопільщині 16:55 Померла багаторічна співробітниця ЗУНУ Любов Шмата 16:15 Зростуть мінімальні пенсійні виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць Від читача 17:15 Обери свій шлях: чому Державний університет Житомирська політехніка – ідеальний вибір 15:35 Викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати 15:15 Україна повернула з неволі 157 військових та цивільних, серед них — двоє з Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 15:00 У «Карітасі» проводять безкоштовні психологічні консультації для дітей та дорослих 14:35 «Скринінг здоров’я 40+»: які заклади у Тернополі долучилися до програми 14:10 На Тернопільщині виявили водіїв, які були за кермом попри заборону суду 13:14 На Тернопільщині через негоду було знеструмлено понад 1300 споживачів (оновлене) 12:47 Здала квартиру — залишилася без техніки: тернополянка звернулася до поліції через крадіжку 12:06 14 га земель водного фонду на Зборівщині повернули державі 11:17 На Бережанщині унаслідок пожежі постраждала літня жінка 10:40 Жителя Тернопільського району підозрюють в нанесенні тяжкого тілесного ушкодження знайомому 10:15 На Микулинецькій ДТП — збили жінку (оновлене) 10:00 На тернополянку, яка продавала стіл, шахраї оформили кредитів на 186 тисяч гривень 09:40 Стартував прийом заявок на оновлену «Власну справу» та «Гранти для ветеранів» у 2026 році 09:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Сорокаліта та Ігора Ковбаса 08:00 НМТ—2026: коли реєструватись, дати тестування та коли будуть результати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up