"Дитину не били, а він вдарився сам": чому 3-річний хлопчик в синцях, розслідує поліція Кременеччини

"Дитину не били, а він вдарився сам": чому 3-річний хлопчик в синцях, розслідує поліція Кременеччини

Умисні легкі тілесні ушкодження, нанесені трирічному хлопчику, розслідують правоохоронці Кременецького відділу поліції. Про синці на тілі дитини поліцейські дізналися від лікарів.

До медиків хлопчика привела рідна тітка, зазначила заступник начальника - начальник слідчого відділу Кременецького відділу поліції, Романа Капранчук. Напередодні вона зустріла племінника разом з мамою в магазині. Остання вагітна і вела себе дивно, розповіла родичка. Тому жінка запропонувала забрати малюка до себе.

Коли дитину вкладала спати, то помітила на його тілі синці. Звідки вони, хлопчик розповісти не міг, оскільки не розмовляє. За допомогою звернулася в медустанову.

Мама та вітчим хлопчика стверджують, що дитину не били, а він вдарився сам. Так це чи ні, встановить слідство. Проте відомо, що в родині постійні сварки, вітчим зловживає алкоголем та наркотиками, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Три тижні тому, каже Романа Капранчук, дитина тікала з дому. Його чотири години розшукували оперативники. Малолітній вранці лише в трусиках і футболці залишив житло і пішов до сусідки в інший кінець села.

Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 125 ККУ. Триває слідство.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 В Україні запустили застосунок «БЕЗ МЕЖ» — єдину платформу сервісів і знижок для ветеранів та їхніх родин 20:00 До 33 280 грн на навчання: хто на Тернопільщині може отримати ваучер та які професії можна опанувати 19:05 Ламали ребра, катували і вимагали гроші: чому справа Борщівського ТЦК зависла в суді 18:00 З 1 серпня в Укренерго оновили тариф на передачу електроенергії для підприємств Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 17:42 Чоловіки за кордоном не зможуть звертатись у консульства без військово-облікових документів 17:07 15 років за вбивство випускниці: апеляційний суд залишив вирок Василю Гнатюку без змін 17:05 «Контінентал» розпочав посівну кампанію озимих під урожай 2027 року (новини компаній) 16:30 Аварія у Кременці: рятувальники деблокували потерпілого з понівеченого авто 15:59 До Тернополя прибули всі 17 нових тролейбусів photo_camera 15:42 У священника-блогера Олексія Філюка — День Народження: вітають усім фейсбуком, пишіть побажання і ви play_circle_filled photo_camera 15:13 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: 6 серпня будуть грози 14:40 У Тернополі оновлять світлофори 14:13 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 5 серпня) 13:45 У Чистилові мотоцикліст врізався в Mersedes 13:15 До +37°: як тернополяни рятуються від спеки під парасолями play_circle_filled photo_camera 12:35 П'яний водій буса кинув у автомобіль тернопільських патрульних п'ять тисяч гривень 12:05 Учитель хімії з Тернополя Дмитро Гайдук увійшов до ТОП-50 найкращих педагогів України 11:26 У дворі на Київській жінка потрапила під колеса авто, яке рухалось заднім ходом 10:53 Священнику з Тернопільської єпархії Олексію Николишину заборонили служіння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up