Дорогий дзвінок: після розмови з шахраєм тернополянка втратила майже 20 тисяч гривень

Дорогий дзвінок: після розмови з шахраєм тернополянка втратила майже 20 тисяч гривень

Черговий факт шахрайства задокументували працівники Тернопільського відділу поліції. Жінка повіривши додзвонювачу, перерахувала майже 20 000 гривень.

На робочий телефон тернополянці зателефонував шахрай, в голосі якого потерпіла впізнала власника магазину, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Він попросив працівницю перевірити суму, яка знаходиться в касі, нестачу взяти в сейфі й переказати 18 700 на вказані мобільні номера. Через декілька хвилин за допомогою терміналу жінка поповнила чотири невідомі рахунки телефонів. Коли ж повернулася й поспілкувалася з іншими робітниками зрозуміла, що стала жертвою пройдисвіта. За допомогою звернулася до правоохоронців.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські звертаються до мешканців Тернопільщини з проханням не довіряти невідомим. Незважаючи на те, яку вам повідомлють інформацію, необхідно переконатися в її достовірності. Адже завдяки поспішним рішенням, ви можете втратити гроші.

Довідка

Стаття 190. Шахрайство

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) - карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 240 годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:03 Купив в інтернеті довідку про інвалідність дружини і звільнився, отримавши виплати. Що вирішив суд 15:00 Автоматичне продовження відстрочки: що змінилося для батьків дітей з інвалідністю 14:20 На Тернопільщині внаслідок пожежі загинула 75-річна жінка 13:00 Міносвіти оновило портал для навчання дітей за кордоном Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:00 На Зборівщині через влучання блискавки згорів будинок: родина з Кабарівців потребує підтримки 11:01 Кіно на вихідні: що покажуть у тернопільських кінотеатрах 10:00 Тісто на пиріжки з яблуками, абрикосами і вишнями: рецепт на кефірі та з дріжджами play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Гладія та Романа Боднарчука 22:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 25-26 липня 21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up