Дурять людей вже навіть на купівлі наркотиків

  • У Тернополі з’явилась нова реклама продажу наркотиків - https://telegram.me/kladdiki/
  • Це приблизно те саме, коли проституток замовляють через інтернет: переказують гроші, а потім ні грошей, ні проститутки.
  • Це шахрайська схема, розрахована на те, що потерпілі не звертатимуться до поліції.

 

Дурять людей вже навіть на купівлі наркотиків

У місті на будинках з’явилась нова реклама продажу наркотиків - https://telegram.me/kladdiki/.

Її небагато, каже начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол. Частину «реклами» вже замалювали.

- Звичайно, ми також поцікавились цією рекламою, - каже Олександр Богомол. – Якщо ціна 1 г «солі» в наркотичному середовищі коштує 500 грн – у них 300. Марихуана – 150 грн, знижки на 30%.

У поліції зробили невелику закупку на незначну суму. Другий тиждень «покупцям» морочать голову – мовляв, з дня на день товар прибуде.

  • Це шахрайська схема, розрахована на те, що потерпілий не звертатиметься до правоохоронних органів, бо це людина, яка хоче купити наркотики, - каже Олександр Богомол. – Це приблизно те саме, коли проституток замовляють через інтернет, переказують гроші, а потім ні грошей, ні проститутки.

Така схема перестане працювати за кілька тижнів, коли наркотично залежні особи зрозуміють, що їх дурять, переконаний очільник поліції краю.  

  • Але ми не можемо порушити кримінальне провадження за фактом шахрайства, бо немає звернень осіб, яких ошукали, немає потерпілої сторони, - каже Олександр Богомол. – Можливо, нам вдасться цю схему поламати і порушити кримінальну справу за фактом збуту наркотиків… Але не буде потерпілої сторони – це все буде безрезультатна робота.

Задоволений Олександр Богомол новоствореним відділом по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Він запрацював у січні цього року.

- Якщо порівняти 2016 рік, коли за три місяці задокументували лише три випадки збуту наркотиків, то цього року за аналогічний період кількість збільшилася до двадцяти восьми. Роботи у оперативників вистачатиме. Ми розуміємо, що більшість майнових злочинів скоюють наркозалежні особи. Я сподіваюся, що завдяки роботі цього відділу кількість злочинів знизиться.

Коментарі (1)
  • Діонісій

    ну що тут сказати. новітні технології.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up