Екс-водія Барни днями судитимуть за «хуліганку»


Екс-водія Барни днями судитимуть за «хуліганку»

Кримінальне провадження закрите. Бо нікому не спричинили тілесних ушкоджень, не зривали роботу установи, а також не було спричинено майнової шкоди.

Днями в суді буде слухання справи щодо притягнення його до адміністративної відповідальності. 

Криміналу у діях екс-водія очільника обладміністрації Степана Барни поліція не знайшла.

Про це повідомив начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол.

Днями справу розглядатимуть у суді. Але чоловік, який напідпитку розмахував зброєю і підняв на ноги чимало поліцейських структур, скоріш за все відбудеться штрафом.  

Нагадаємо, у серпні У Тернополі п'яний стріляв по дітях. Сусіди кажуть, що це водій Барни.

  • Було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України, - повідомив Олександр Богомол. - Воно закрите у зв’язку з тим, що нікому не спричинили тілесних ушкоджень, не зривали роботу ніякого підрозділу чи установи, а також не було спричинено майнової шкоди.

Матеріали щодо притягнення екс-водія Барни до адміністративної відповідальності були передані до міського відділу поліції. Там складено протокол і направлено до розгляду в суд, розповів очільник поліції.

  • Днями в суді буде слухання справи щодо притягнення його до адміністративної відповідальності, - каже Олександр Богомол. – На мою думку, розслідування проведено прозоро, рішення законне.   

Юридична довідка

Кримінальний кодекс України
Стаття 296. Хуліганство

Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Ці дії, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Dexter Dex
    У разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження. Ст.38 купап. Такшо, можуть не закрити.
    Piter Savka reply Dexter Dex
    Бла бла бла бла..... Як я був татом тих дітей шо там грались на дворі коли він стріляв, це б йому не допомогло.
  • Piter Savka
    Нічого собі ???!!  Пів двору чуть не перестріляв, а тут хуліганка. Хоча б привселюдно висікти.
  • Олена Степанова
    провадження закриють, минули терміни притягнення до адмін відповідальності
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Роман Сасанчин анонсував вихід нової пісні та поділився планами про вступ до університету 21:00 Тернопільські ветерани зіграли у волейбол сидячи з жіночою паралімпійською збірною України photo_camera 20:03 Другий рік копають і латають: мешканці Стуса,2 кажуть, що новий асфальт не доживає до сезону 19:00 «Агровіта» майже повністю знищена внаслідок обстрілу. Як працівники рятували керівника під ударами дронів play_circle_filled photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:10 В одній з тернопільських лікарень пояснили, чому інколи неможливо записатись на прийом 17:22 У Тернополі курсуватимуть нові тролейбуси «Електрон» 16:55 На зміну травневій спеці Тернопільщину накриють дощі та грози 16:15 За добу в Тернополі оштрафували двох п'яних водіїв самокатів 15:45 У центрі Чорткова буде обмежений рух через ремонт 15:15 У Тернополі оштрафували рекламодавця за вакансію «лише для жінок 18-30 років» 14:40 Комітет Верховної Ради розгляне законопроєкт про підняття зарплат поліцейським 14:12 На Тернопільщині визначають найкращих юних художників у конкурсі на премію імені Івана Марчука 13:38 На Білецькій жінка виявила сина непритомним у власній квартирі: врятувати його не вдалось 13:06 Молодшу доньку востаннє бачив, коли їй було пів року. З полону повернувся Василь Ніколюк 12:25 Інноваційні препарати додали до переліку «Доступних ліків»: як отримати з невеликою доплатою 11:45 Аварія у Чорткові: не розминулись водійки Nissan та ВАЗ, постраждали троє людей 11:20 У Тернополі в пасажира автобуса вкрали рюкзак 10:45 Юна піаністка з Тернополя Яна Ковалковська привезла перемоги з конкурсів в Іспанії та Польщі photo_camera 10:10 На два роки продовжили програму «Національний кешбек»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up