Грошима і золотом заплатила тернополянка за "родинне прокляття"


Грошима і золотом заплатила тернополянка за "родинне прокляття"

П’ятсот гривень, золотий перстень та сережки - саме таку ціну заплатила тернополянка невідомій, яка пообіцяла зняти пороби.

 

Злочин трапився наприкінці минулого року - 28 грудня, розповідає слідчий тернопільського відділу поліції Степан Козуба. В один із магазинів у ТРЦ "Подоляни" зайшла жінка. Вона підійшла до продавця і попросила допомогти матеріально, мовляв не вистачає на ліки та харчі. Дівчина дала невідомій десять гривень. Та подякувала і розповіла, що над дівчиною висить зле прокляття. Її майбутнє сімейне життя під загрозою, вона не зможе знайти чоловіка та вийти заміж.

20-річна тернополянка злякалася. Проте співрозмовниця запевнила, що вихід є і вона може допомогти. Вартуватиме послуга тисячу гривень. Дівчина при собі мала лише половину суми, решту додала перснем та сережками на загальну суму 8260 гривень. Незнайомка залишила номер мобільного і пообіцяла все повернути після того, як зніме прокляття.

Наступного дня "помічниця" не прийшла, тому жертва подзвонила до неї. Незнайомка сказала, що зайнята і перетелефонує пізніше. За деякий час дівчина зрозуміла, що стала жертвою шахрайки, тому 4 січня прийшла до поліції писати заяву.

Уже наступного дня правоохоронці проведеними оперативно-розшуковими заходами піймали 34-річну шахрайку. Вона в усьому зізналася і повернула гроші та коштовності. Запевняє, що це вперше пішла на злочин і обіцяє, що більше такого не робитиме. Затримана - жителька Волинської області, розповідає, що має четверо дітей.

Правоохоронці перевіряють цю інформацію, а також причетність підозрюваної до скоєння схожих злочинів. За цим фактом шахрайка відповідатиме перед законом за статтею 190 частина 1 ККУ - шахрайство, повідомляє відділ комунікації НП Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up