Хуліган упродовж кількох ночей обстрілював будинок жителя району (ФОТО)

Хуліган упродовж кількох ночей обстрілював будинок жителя району (ФОТО)

Вирішується питання про оголошення чоловіка в розшук. 

Правоохоронці Тернопільщини встановили особу хулігана, який упродовж кількох ночей обстрілював будинок жителя району, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

За словами начальника сектору кримінальної поліції Тараса Новосада, проведеними слідчо-оперативними заходами їм вдалося встановити особу підозрюваного.

Це - житель Козівського району, 1971 року народження. Чоловік уже неодноразово судимий за майнові злочини та хуліганство. 

"Ми отримали ухвалу суду на проведення обшуку в помешканні підозрюваного. Усе здійснювалося під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури із залученням бійців спецпідрозділу КОРД", - каже правоохоронець. 

Під час обшуку оперативники виявили та вилучили гладкоствольну помпову рушницю, нарізну гвинтівку "Мосіна", близько 30 набоїв різного калібру, порох та предмет, схожий на протипіхотну міну. Усе направили на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. 

Підозрюваного за місцем проживання не було. Вирішується питання про оголошення чоловіка в розшук. 

За протиправні діяння чоловік відповідатиме у суді згідно зі статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та за ч. 4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває слідство. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up