Інтернет-шахраї зламують акаунти та розсилають повідомлення з проханням вислати гроші

Інтернет-шахраї зламують акаунти та розсилають повідомлення з проханням вислати гроші
  • Останнім часом до правоохоронців все частіше почали надходити звернення від ошуканих краян. 
     
  • У шахрайську пастку потрапив й житель Тернополя.  

Кіберполіцейські застерігають від інтернет-шахраїв, які здійснюють несанкціонований доступ до аккаунтів користувачів соціальних мереж  та розсилають від їх імені повідомлення  з проханням переказати кошти. 

Як встановили поліцейські, в одній із соцмереж чоловіку надійшло повідомлення нібито від його друга з проханням терміново надіслати йому гроші. Потерпілий повірив і переказав на вказаний рахунок кошти. Після чого вирішив зателефонувати до товариша та запитати, що у нього сталося. На що отримав відповідь, що до сторінки останнього несанкціоновано отримали доступ невідомі.

Читати також: Дорогий iPhone на пошті у Тернополі львів'янин підмінив на муляж. Як діє шахрайська схема?
 

Затримали телефонних шахраїв, які працювали за схемою "ваш син у поліції" (ФОТО)
 

Аби не стати жертвою такого виду шахрайства, кіберполіцейські радять:

- ніколи не перераховуйте кошти наперед незнайомим людям. Завжди перевіряйте інформацію.

- не переходьте по підозрілими веб-посиланнями. Навіть якщо це вам надіслав ваш знайомий. Краще зателефонувати до нього та уточнити, що за посилання він вам скинув.  

- створюйте складні паролі для реєстрації, не використовуйте один і той самий пароль всюди та час від часу змінюйте його, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Із виїзних матчів розпочне сезон Першої ліги тернопільська «Нива» 18:00 У заповіднику «Медобори» фотопастка зафіксувала червонокнижну видру 17:00 Любителів велоспорту запрошують взяти участь у перегонах «Круті віражі» 16:00 Понад 3,6 млн грн: у Чортківській громаді підрахували економію від роботи сонячних електростанцій Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:00 Вісім пожеж за добу: на Тернопільщині найчастіше горіла суха трава 14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку 11:01 Різницю у показниках лічильників води компенсовуватимуть із міського бюджету 10:00 Печемо чіабату 09:00 Підтвердили загибель 21-річного Героя з Почаївської громади Максима Іщука 21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026 20:00 Доглядав за тяжкохворою бабусею, але отримав 5 років тюрми: суд виніс вирок за дезертирство
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up