"Італієць" через соцмережі видурив у тернополянки понад 200 тисяч гривень

"Італієць" через соцмережі видурив у тернополянки понад 200 тисяч гривень

Знайомство в соцмережах обернулось для тернополянки втратою 217 тисяч гривень.

Чоловік з яким познайомилася 52-річна жінка в соціальній мережі, заволодів її грошима - 6650 євро.

Зі слів заявниці, віртуальне знайомство відбулося 22 березня цього року. Чоловік назвався італійцем і повідомив, що працює по контракту на закритому об’єкті. Гроші просив, аби мати змогу приїхати до неї. Жінка двома трансакціями через банк перечислила  217 тисяч гривень. Проте «італієць» вимагав ще більше – просив перерахувати ще сім тисяч євро. Тоді тернополянка збагнула, що потрапила у шахрайську пастку і звернулася до поліції.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 190 ККУ. Поліцейські застерігають краян від необдуманих вчинків, особливо, коли справа стосується грошей, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Довідка:  Стаття 190. Шахрайство

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (40)
  • Cimpoi Svitlana
    Не думаю шо італіець. Якщо він в Італії це ще не значить шо італіець
  • Anna Kushnir
    Треба було так лоханутись
  • Бодя Олегович
    Саме так нам підсовують одного і того ж мера, з чиновниками постійно.Це ще питання хто тут ЛОХ.
  • Viktor Aleksandrovich Ka
    Італієць)))якийсь джамшут з тюряги розважився)))Мозги включайте в інтернеті та і усюди у файній Юкрайні!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:03 Електрики у частини тернополян немає від ночі. А що з водою та теплом? 13:06 «Відбивала» чоловіка на Infinity Q50 від патрульних і ТЦК. Як суд покарав тернополянку 12:04 Під нічну атаку потрапили підстанції та повітряні лінії — основа енергомережі 11:00 Крижаний дощ та ожеледиця: водіїв попередили про небезпеку Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 10:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Николина та Анатолія Василька 09:00 Під ударом західні області: росія масовано обстріляла Україну ракетами та дронами 08:22 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 лютого (ОНОВЛЕНО) 04:16 У повітряному просторі Тернопільщини фіксували ракети: що відомо про нічну масовану атаку 22:00 Шлюб з 14 років: скандальну норму вилучили з законопроєкту 21:00 На річці Стрипі у Бучачі зимують дикі качки: що варто знати мешканцям 20:01 Зруйновані будівлі та згоріле обладнання: як бізнесу Тернополя застрахувати своє майно та які компенсації доступні 19:03 Чому у Заліщицькій та Борщівській громадах по 15 годин сидять без світла, коли іншим не вимикають 17:42 Викрили групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи на пів мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 17:10 Відкриття Зимової Олімпіади-2026: де і коли дивитися 16:35 «Це його третій День народження». З полону повернувся морпіх з Тернопільщини Андрій Петрук 15:35 Жителя Чортківщини судили за незаконне придбання і зберігання канабісу 15:00 Тернополянин у центрі міста обікрав авто військового — поліція 14:30 На Острозького збили жінку на нерегульованому пішохідному переході
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up