Колишній поліцейський обдурює людей, прикриваючись Богомолом

Колишній поліцейський обдурює людей, прикриваючись Богомолом

300 євро та 15000 грн - саме таку суму віддала жителька Козівського району сусідові - Чорнію Володимиру Павловичу. Чоловік пообіцяв, що допоможе її доньці скласти іспити із ЗНО-2017.

Ґарантом стовідсоткового результату, за його переконаннями, був сам начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.

Жінка повірила помічникові, оскільки він її далекий родич, а окрім того, раніше працював в органах внутрішніх справ.

Чоловік сказав, що керівник поліції допомагатиме лише після того, як отримає передоплату. У разі провалу задуманого, він поверне усі кошти. Гроші потерпіла передавала у Тернополі.

Проте донька іспити не склала, але плату назад не отримала. Натомість родич почав погрожувати і застерігати, щоб вона проти головного поліцейського краю "не виступала".

Незважаючи на розповіді пана Чорнія, жінка звернулася за допомогою до Олександра Богомола і лише тоді зрозуміла, що стала жертвою шахрая.

Як каже начальник Козівського відділення поліції Сергій Горяний, Володимир Чорній в правоохоронних органах не працює ще з 2015 року. Проте відомо, що після звільнення чоловік почав підзаробляти шахрайствами, посилаючись на зв'язки у поліції. Наразі місце перебування зловмисника не відоме. Його розшукують правоохоронці. Даний факт внесений в ЄРДР за статтею 190 частина 1 ККУ - шахрайство.

Олександр Богомол звертається до мешканців краю, які потерпіли від співпраці з шахраєм, прикриваючись іменем начальника поліції, повідомляти на лінію "102" або за номером телефону чергової частини (067)471 66 23.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Бульба
    300 євро та 15000 грн...чоловік пообіцяв, що допоможе її доньці скласти іспити із ЗНО-2017....
    Жесть !! Для чого до школи ходити 11 років??
  • Марія Романюк
    Чому не затримували, коли стало відомо? Чекали, поки втіче?
  • Stels
    А за спробу сфальшувати іспити ЗНО справу відкриють ? )))
    Piter Savka reply Stels
    "Наразі місце перебування зловмисника не відоме" - не відкриють. Вони його ховають шоб других не здав
    Олег Брагінський reply Piter Savka
    Він багатьом винен,  і краще щоб його першою знайшла поліція
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Вистави, концерти, культурні події: куди можна піти у Тернополі в найближчий тиждень 20:03 СЗЧ під час війни: тюрма, «дисбат» чи є альтернатива ув’язненню? 19:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 18:10 Європа профінансує великий дорожній проєкт на Тернопільщині: ремонтуватимуть міст біля Теребовлі Від читача 18:08 Новостворений батальйон безпілотних систем «Крук»🚀 17:30 Підозрюваний у смертельній аварії з рятувальниками — уже в СІЗО. Чи виявили у крові наркотики? 17:05 Дощі та до 11° тепла: чим дивуватиме погода на Тернопільщині у найближчі дні 16:35 Дрифтував на кільці біля «Маяка»: патрульні розшукали порушника 16:10 Людські рештки виявили в закинутій будівлі на території Білецького лісу 15:43 Нелегальні рідини для вейпів продавали по всій Україні: поліція про викриття групи на Тернопільщині photo_camera 15:10 Чиновницю з Гримайлова підозрюють у закупівлі заборонених для шкіл товарів: збитки — понад 200 тисяч 14:33 У Золотниках в будинку, який горів, виявили тіло чоловіка 14:00 Аварія в Острівці: водій був п'яним 13:30 Видали ілюстровану історію Старого парку Тернополя 13:00 В аварії у селі Ігровиця постраждав водій автопотягу 12:30 Нетверезий підліток у Смиківцях угнав автомобіль у шефа. Що на це сказав суд 12:00 На Кременеччині зіткнулися три автівки 11:30 У Тернополі відбувся зимовий чемпіоніат Всеукраїнської ветеранської ліги петанку 11:05 2-4 березня на дорогах Тернопільщини прогнозують ожеледицю 10:35 Військові пенсії 2026: на скільки зростуть виплати з березня?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up