Конфлікт в одному із барів Тернополя: одному із чоловіків зламали щелепу

Конфлікт в одному із барів Тернополя: одному із чоловіків зламали щелепу

Суперечка між двома компаніями в одному із місцевих барів трапилась 21 лютого близько 19.30. Конфлікт завершився бійкою.  Як наслідок, двоє молодих чоловіків отримали травми, один із них – середньої тяжкості. 

На місце інциденту виїжджала слідчо-оперативна група. На підмогу поліцейським також прибув наряд військовослужбовців, які патрулювали неподалік. Вони припинили порушення громадського порядку.

Як з’ясувалося, конфлікт виник між двома компаніями, які відпочивали у закладі. Словесна суперечка переросла у бійку. В результаті тілесні ушкодження отримали двоє тернополян. Вони звернулися за меддопомогою. У 36-річного чоловіка медики діагностували численні ушкодження голови та перелом щелепи, у ще одного потерпілого  - забій грудної клітки та обличчя.

Тривають слідчі дії. Поліцейські встановлюють усіх учасників інциденту, а також його свідків та очевидців.

Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, пвідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Довідка:  Стаття 122. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження

1. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, - карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені з метою залякування потерпілого або його родичів чи примусу до певних дій або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, - караються позбавленням волі від трьох до п'яти років.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Читач97
    А де це було?
    Читач00 reply Читач97
    без назви бару, стаття є просте фантазування, а може і не було ніякої бійки?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Розігруємо чотири квитки на концерт JAMALA у Тернополі 21:00 До війни перемагав суперників на рингу, тепер знищує ворога за допомогою FPV: історія спецпризначенця play_circle_filled 20:02 Конфлікт між ТЦК та цивільними на Курбаса: хто кого бив і хто звертався в лікарню 20:00 У Тернополі обдарованим учням мистецьких шкіл вручили сертифікати на стипендії Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 19:00 Суд зняв арешт із землі на Бандери, яку мають повернути громаді: у чому причина 18:00 У Тернополі 28 серпня вшанують пам’ять загиблих військових 17:34 Після вироку за смерть дружини підписав контракт і втік у СЗЧ. Чоловіка вдалося спіймати 17:00 У Тернополі державні нагороди загиблих Героїв передали їхнім рідним 16:22 Смертельна аварія в Тернопільському районі: 20-річному жителю Тернополя оголосили підозру 16:00 «На щиті » повертаються Герої з Тернопільщини Іван Кіт, Віктор Процюк та Андрій Владимірський 15:10 Через масові російські обстріли у низці областей затримуються поїзди 14:35 Пенсії з 1 вересня: кому нарахують доплати 14:00 Всі щеплення та медогляд перед школою: адреси амбулаторій у Тернополі та графік вакцинації 13:00 «Голоси, що чекають»: у Тернополі відбулася поетична акція на підтримку родин полонених та зниклих безвісти play_circle_filled photo_camera 12:30 У аваріях на Тернопільщині травмувалися мотоцикліст та пішохід 12:00 На Курбаса, Овочевій та Текстильній працювали вогнеборці: деталі викликів доби 11:30 Демонтують групу тимчасових споруд біля ринку на Оболоня 11:00 Продовжили реєстрацію на патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» 10:30 Військовим зберігатимуть виплату грошового забезпечення на весь час лікування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up