Концерт Олі Полякової хотіли зірвати повідомленням про замінування

Концерт Олі Полякової хотіли зірвати повідомленням про замінування

До патрульної поліції звернувся невідомий, який повідомив про замінування ПК "Березіль" ввечері, у суботу, 29 квітня.

- Патрульні приїхали за викликом та оперативно евакуювали фанатів, - повідомила прес-секретар тернопільської патрульної поліції Оксана Смільська. - Після ретельного огляду приміщення не виявили жодних підозрілих предметів. Тому концерт продовжився. 

Нагадуємо, що нещодавно у Рівному перед самим концертом Полякової також хтось повідомив про замінування залу. Глядачів довелося евакуювати, а сама співачка провела довгі і складі перемовини із місцевими громадськими активістами, які звинуватили її у систематичних гастролях до Росії. Концерт, нехай із запізненням, але таки відбувся. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Андрій Боднарчук
    Які поїздки до роісі? Нащо цю брехню писати далі, якщо Полякова чітко відповіла усім в Рівному?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Пропонують перенести пішохідний перехід на Київській — петиція 20:03 Вже другу жінку забив до смерті, а 20 років тому мав судимість за вбивство 18:38 У Хмельницькому чоловік стріляв у дворі житлового будинку 18:20 Через ремонт дороги на Микулинецькій змінили рух тролейбуса №8 Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 17:48 Із полону повернулись п'ять військовослужбовців — жителів Тернопільської області 17:35 У Шумську зустріли звільненого з полону Захисника Івана Дробоцького 17:03 100 років виповнилося Ганні Олійник з Теребовлянщини 16:05 Наші вдома: 193 українські воїни повернулися додому в межах обміну (оновлене) play_circle_filled photo_camera 15:40 У селі на Кременеччині жінка стріляла з рушниці, щоб розлякати хижих птахів 15:10 На Збаразькій пішохід перебігав дорогу між машинами — отримав постанову 14:57 Тернопіль озеленюється і допомагає ЗСУ: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 14:40 «Так болить, Максима більше немає…» 15-річний підліток помер у лікарні після ДТП і тритижневої коми 13:58 Лікарня швидкої допомоги у Тернополі отримала сонячну електростанцію 13:15 У пожежі в селищі Козова загинув 53-річний господар: чоловік міг отруїтися чадним газом 12:45 На будівництві у Байківцях загинув чоловік 12:30 Юна тернополянка перемогла у Міжнародному конкурсі вокального мистецтва 12:00 У Тернополі на кількох вулицях ремонтують дорожнє покриття та тротуари: адреси 11:30 Затримали 18-річного тернополянина, який був лідером угруповання вимагачів, — поліція 11:06 П’яний водій без прав збив сусідку, а в суді намагався все списати на дим, бо жінка палила листя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up