Кредит у 1500 гривень на ім’я подруги взяла 45-річна жінка

Кредит у 1500 гривень на ім’я подруги взяла 45-річна жінка

Викрадення документів правоохоронці Тернопільського відділу поліції інкримінують жительці Монастириськ. 45-річна жінка взяла кредит, скориставшись паспортом знайомої.

За словами начальника сектору відділу кримінальної поліції Віктора Демчана, підозрювана працювала в одному з місцевих супермаркетів. Там потоваришувала з тернополянкою, 1961 року народження.

Оскільки жінка не мала де зупинитися, а знімати житло дорого, місцева мешканка запропонувала кімнату у своїй квартирі.

За деякий час жителька Монастирищини поїхала додому, а до тернополянки почали дзвонити представники кредитної спілки і вимагали повернути борг. Як з’ясувалося, гроші на ім’я потерпілої взяла її нова знайома. Жінка викрала паспорт тернополянки та пішла з ним у кредитну спілку оформляти “швидкий кредит”. Гроші шахрайці видали, оскільки вона, каже Віктор Демчан, дуже схожа з власницею документу.

Жінка ввівши працівників фінустанови в оману, взяла під виплату 1500 гривень. Паспорт підкинула власниці назад і поїхала на Монастирищину.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські сектору карного розшуку встановили особу зловмисниці. Вона у скоєному зізналася. Наразі жінку перевіряють на причетність до схожих злочинів. Їй інкримінують статтю 190 ККУ – шахрайство, 357 ККУ – викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження. Триває слідство.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 День міста в Тернополі: куди піти та які заходи планують на 14-16 серпня 20:02 Zaza Print: що за лаштунками поліграфічного дому. Ексклюзивно про те, як друкують для всієї України (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:01 Подорожчання води у Тернополі: як змінилися суми у платіжках споживачів 18:00 В Україні запустили застосунок «БЕЗ МЕЖ» — єдину платформу сервісів і знижок для ветеранів та їхніх родин Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:00 Нібито «індивідуальний» будинок на Бандери «виріс» уже до чотирьох поверхів 16:07 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції 15:20 «Дипломатична посилка» з мільйоном доларів: чоловік із Тернопільщини віддав шахраям 227 тисяч 14:40 Нові правила шлюбу онлайн: що змінює Дія 14:15 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 12 серпня) 14:02 Безоплатні гуртки та секції в Тернополі: як і коли записатися 13:02 Тернопільщина — серед п'яти областей, які отримали понад 80 тонн енергообладнання з Ісландії 12:20 Підозрілий рюкзак виявили біля будівлі СБУ в Тернополі 11:30 Тернополянка Тетяна Адамян стала суперфіналісткою «Незламного Золотого Мольберта» 11:00 У Тернополі працюють чотири фонтани: чому не вмикають решту 10:30 Реабілітація, яка допомагає повертатися до життя: як працює обласна лікарня в Більче-Золотому 09:37 Четверо дітей загинули на дорогах Тернопільщини від початку року 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Романом Лазечком 08:00 Нові 2000 гривень запустять в обіг з 4 вересня: що треба знати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up