Листоноша Укрпошти привласнювала чужі гроші. Розслідування завершили

Листоноша Укрпошти привласнювала чужі гроші. Розслідування завершили

Кременецька прокуратура скерувала до суду кримінальне провадження щодо листоноші одного із сіл Шумського району, що привласнила чуже майно, шляхом підроблення та використання офіційного документа.

У грудні 2018 року працівниками Шумського відділу Кременецької місцевої прокуратури виявлено привласнення листоношею 1 класу поштового відділення одного із сіл Шумського району Тернопільської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», чужого майна. 

Працівниця відділення зв’язку сфальсифікувала підпис своєї односельчанки у платіжній відомості про отримання грошової виплати у сумі близько 4000 гривень на тверде паливо, призначених потерпілій управлінням соцзахисту, як малозабезпеченій. В процесі розслідування зловмисниця відшкодувала кошти.

Завершено досудове розслідування кримінального провадження, розпочате за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191 КК України, ч.1,4  ст.358 КК України.

Триває робота щодо встановлення інших фактів причетності працівників відділень зв’язку Шумського району до привласнень чужих грошей, шляхом фальсифікації підписів в офіційних документах про отримання мешканцями краю грошових субсидій, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Два дні лежала на підлозі: у Тернополі патрульні врятували літню жінку play_circle_filled 21:00 Британські волонтери висловилися про протест у Тернополі й звільнення Федорова 20:00 Без пластичної операції та тривалого відновлення: сучасні можливості косметології у «Формулі краси» (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:04 Обов'язки міністра оборони виконуватиме Євгеній Хмара. Що про нього відомо? Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:00 Від кавунів до цвітної капусти: які ціни на сезонні продукти в Тернополі play_circle_filled photo_camera 18:00 Автоматичне продовження відстрочок: як перевірити та куди звертатись, якщо його немає 17:35 Інтерактивні гіганти та магічний ліс: в Тернополі відкриють «Парк Легенд» (новини компаній) 17:32 У Борщеві пролунав вибух: що відомо 17:00 Який штраф платитимуть пасажири автобусів в Чоркові, які намагались проїхати «зайцем» 16:25 Україна має нових міністрів: Рада проголосувала за оновлений склад Уряду 16:10 Масштабна пожежа сміттєзвалища сталась біля Збаража photo_camera 15:30 В Україну повернули 501 тіло загиблих, які можуть належати українським Героям 14:44 Тернополяни залишаються біля ОВА і готові приходити знову, якщо їх не почують play_circle_filled photo_camera 14:20 У Шумську судитимуть вітчима, якого обвинувачують у зґвалтуванні неповнолітньої падчерки 14:00 «Підвали вже не рятують»: у Тернополі пропонують будувати підземні укриття-паркінги 13:25 В Україні прийняли закон про наставництво: хто з дітей тепер отримає підтримку дорослих 12:47 У забудовника з Бережан прокуратура вимагає 330 тисяч гривень на розвиток міста 12:14 Україна має нового Прем'єр міністра: що відомо про Сергія Корецького 11:31 Федорову — Міністерство оборони, МВС — реформи: думки тернополян, які прийшли на акцію play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up