Люди думали, що платили за газ і світло: на Тернопільщині працівниця пошти привласнила 78 тисяч гривень

Люди думали, що платили за газ і світло: на Тернопільщині працівниця пошти привласнила 78 тисяч гривень

Працівниця пошти постане перед судом за привласнення чужих коштів.

Понад 78 тисяч гривень та кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем – стаття 191 частина 2 ККУ, заробила працівниця пошти.

Жінка, приймала платежі від населення за газ та світло, видаючи їм квитанції форми Ф-47. Прибутки в касовому звіті вона не відображала, а гроші залишала собі.

Про правопорушення дізналися мешканці одного із сіл Монастириського району лише після того, як до них з перевіркою приїхали представники комунальних служб. Жителів населеного пункту звинуватили у тому, що вони масово впродовж квітня-червня не оплачують за спожиті газ та світло.

Люди почали заперечувати свої борги і як доказ — надали квитанції, які виявилися недійсними і ніде не облікованими.

Даний факт зареєстрували у поліції. Після того, як все стало відомо, підозрювана повернула усі кошти.

Слідство по даному провадженню завершилося — справу працівники поліції скерували до суду. Тепер доля порушниці в руках Феміди.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Ростислав Гарасимчук
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 4 з 10 шлюбів — онлайн: скільки весіль та розлучень було за пів року в Україні 20:00 Ветеран війни відкрив клініку сімейної медицини у Кременці: які послуги можна отримати play_circle_filled 18:55 Тернопільська «Нива» з розгромним рахунком поступилася «Буковині» в 1/32 фіналу Кубка України 18:00 Як приготувати домашній зефір з яблучного пюре Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 16:35 Резерв+ та Армія+ тимчасово не працюватимуть 16:00 Тернопільська «Нива» стартує в Кубку України матчем проти «Буковини». Онлайн трансляція play_circle_filled 15:00 У тролейбусі в Тернополі у жінки викрали гроші та документи 14:00 П’яні скоїли ДТП і покалічили людей, але тюрми уникнули. Чому? 13:00 Що подивитися у кіно в Тернополі цими вихідними: новинки та ціни на квитки 12:07 У Львові загинув військовослужбовець ТЦК, нападнику оголосили підозру (оновлене) play_circle_filled photo_camera 11:00 У Бережанах провели в останню путь Героя Дмитра Лазорка photo_camera 09:30 Зросла кількість жертв удару по торговельному центру в Кривому Розі: серед зниклих безвісти дві дитини 09:00 Був бойовим медиком і рятував побратимів: підтримайте петицію про звання Героя Володимира Маслака
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up