Мешканка Козови втратила 19 тис. гривень через пастку шахраїв

Мешканка Козови втратила 19 тис. гривень через пастку шахраїв

Запам’ятайте: лише шахраї можуть телефонувати нібито із банку та повідомляти про блокування картки. Справжні працівники банку ніколи не здійснюють фінансові операції у телефонному режимі. У таку пастку потрапила мешканка Козови.

За словам потерпілої,  до неї зателефонував незнайомець, котрий представився працівником служби безпеки банку. Почав залякувати жінку, що її платіжну картку заблоковано. Під час спілкування зловмиснику дізнався номер картки, термін її дії та інші конфіденційні дані. Козівчанка також продиктувала пройдисвіту код, який надійшов  їй на мобільний телефон. Після цього з рахунку потерпілої зникли усі гроші – понад 19 тисяч гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Правоохоронці встановлюють особу зловмисника.

Поліцейські вкотре застерігають від подібного шахрайства. Ніколи не розголошуйте  інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до Вас нібито від імені банку. Усі фінансові операції працівники здійснюють безпосередньо у відділеннях банку, а не через телефон.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 «Якщо нема волонтерки — скинулись і купили» 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського 21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up