Мобільний аферист видурив у чоловіка 15000 грн

Мобільний аферист видурив у чоловіка 15000 грн

До жителя Теребовлянського району зателефонував черговий мобільний аферист. Чоловік представився співробітником банку та повідомив, що з банківської картки власника намагались зняти готівку тож електронний гаманець 54-річного жителя Тернопілля заблоковано.

Аби активувати картку, необхідно повідомити всі особисті дані власника  рахунку.

Потерпілий надав усю інформацію, яка була необхідні зловмиснику. З рахунку чоловіка зникло 15 000 гривень. Чоловік за допомогою звернувся до правоохоронців.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ.

Правоохоронці нагадують мешканцям краю, не вірити особам, які телефонують щодо проведення фінансових операцій. Громадяни, не задумуючись, перераховують свої заощадження, а лише тоді звертаються до поліцейських за допомогою. Знайти аферистів надзвичайно важко, оскільки їхні схеми досконало відпрацьовані.

Тож ніколи, ні за яких обставин, не повідомляйте особисту інформацію невідомим. Пам’ятайте, працівники банківських установ не будуть телефонувати та дізнаватися ваші персональні дані, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:12 Тернополянин Олександр Чебанов — чемпіон Європи з джиу-джитсу 15:44 На Тарнавського горіла квартира: евакуювали мешканців play_circle_filled 15:20 Україна запускає eFood — цифрову систему контролю у сфері харчових продуктів 14:45 У Тернополі з 23 березня зростуть ціни на проїзд у маршрутках та тролейбусах Від читача 16:31 Тернопільська міська рада ухвалила нову редакцію Статуту громади 14:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 21-22 березня 13:30 Горіли автівки в Чорткові та на Збаражчині play_circle_filled 12:48 Помер Святійший Патріарх Філарет 12:30 «Резерв+» тимчасово призупинить роботу: що потрібно зробити завчасно 12:00 Забруднення земель на Зборівщині розслідує поліція 11:30 Ще дев’ятьом Героям посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:00 У пожежі на Тернопільщині загинула 48-річна жінка, ще одна постраждала 10:38 Смертельна пожежа у Тернополі: вогонь забрав життя 87-річної жінки 10:07 Пенсіонерам і вразливим категоріям автоматично нарахують по 1500 гривень у квітні 09:35 У Тернополі шукають працівників у парки 09:15 Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів (пресслужба Тернопільської міської ради) 09:00 На Харківщині загинув Герой з Гримайлівської громади Дмитро Петрук 08:00 У Підволочиській лікарні аудит виявив фінансові порушення на 2,9 мільйонів гривень 22:00 Бійці стрілецького батальйону поліції Тернопільщини отримали відзнаки Президента за оборону України 21:00 Скільки коштує орендувати електросамокат у Тернополі: актуальні тарифи та умови
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up