На «Дружбі» діти виявили страшну знахідку

На «Дружбі» діти виявили страшну знахідку

Тіло виявили сусідські діти. Спочатку подумали, що це понівечена лялька. Покликали дорослих, бо тільце було дуже розтерзаним. Коли старші побачили «знахідку», одразу зателефонували в поліцію.

  • У нас знайшли тіло немовлятка, сусідські діти знайшли на закинутому подвір’ї, біля смітників, - голос пані Оксани, нашої читачки, зривався чи то на крик, чи то на плач. Жінка була в шоці і ледь говорила. – Малесеньке, розтерзане… Навіщо його викидати? Живе народилось – залиши у пологовому. Мертве – хоч закопай. Як можна викинути свою дитину? Як???

Як вдалось з’ясувати у жінки, ледь вона трохи заспокоїлась, все сталось сьогодні, 22 серпня, близько 20.30 на вул. Яремчука, 25 - неподалік колишнього паспортного столу. Там біля будинків сміттєві баки.

  • Сусідські дітлахи грались, вилізли на кам’яний паркан і побачили тіло, - каже пані Оксана. - Вони думали, що то лялька. Підійшли трохи ближче і, кажуть, там було щось страшне. Вони полякались і покликали дорослих. Коли люди підійшли, побачили розтерзане тіло немовляти. Викликали поліцію.

Сусіди пані Оксани припускають, що тіло немовлятка, ймовірно, терзали пси.

  • Це такий сум, - пані Оксана не стримує сліз. – Як можна викинути своє дитя? Чи соціальна система винна, чи ми самі винні, що виховуємо наших дітей холодними і страшними людьми? Навіть якщо воно мертве народилось – то поховай, закопай врешті. Як та мама спатиме, знаючи, що тіло її дитини тягали і знівечили собаки. Як???

Як повідомили у відділі комунікації головного управління нацполіції в області, на місці працює слідчо-оперативна група. Більше офіційної інформації у поліції не надають. 

За неофіційними даними від власних джерел у правоохоронних органах, про знайдене тіло не йдеться. Йдеться, скоріш, про рештки та фрагменти тіла немовляти. І припускають, що до такого стану його довели пси.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (13)
  • Alona Lob
    Слів бракує, як жити буде та особа...бумеранг буде скоро на її голову а врешті на дві бо двоє винні.
  • Віра Віра
    Просто без коментарів.
    Це гнида....
    Сволоч...
    Не придумали ще слова такого як назвати мразь.
    Здохне тварюка.
    0
  • Оксана Кол
    😭
  • Maria Meri
    Ужас просто що роблять ті сволочі- мамаші,😭😢от чого Бозя дає таким скотинам можливість мати ту дитину яку вона потім викидає або катує, а та жінка що чекає кільканадцять років щоб стати мамою і Бозя не дає😢😢😢😢😢😢😢😢.Як так можна виносити в утробі те ангелятко і потім його знищити😭😭😭😭😭
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 16 березня 20:00 Новини Тернополя з 9 до 15 березня: дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Тернополянин Тарас Радь став мультимедалістом Паралімпіади-2026 18:05 Колонка спецпідрозділу «Сафарі», гільзи й картини: у Тернополі провели аукціон «Надійний тил» photo_camera Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 17:00 Прогноз на 16-18 березня: на Тернопільщині синоптики обіцяють тепло з нічними приморозками 16:00 «Оскар-2026»: головні номінанти та де дивитися 15:02 Бив батька кулаками, а потім копав ногами. А в суді тато пробачив і просив не карати суворо 14:00 «Нива» з Гусятинщини стала ветеранським чемпіоном Тернопільщини 40+ 13:00 Частково перекриють рух транспорту на Текстильній 12:00 У Гусятині ліквідували пожежу в багатоповерхівці 11:03 Визначення потреби в постійному сторонньому догляді: що важливо знати 10:05 Смачні салати з тунцем: рецепти, які варто спробувати 09:00 На Харківщині загинув прикордонник, працівник тернопільського технічного університету Володимир Чоп
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up