На Кременеччині чоловік ножем поранив дружину

Жительку села Малий Кунинець її чоловік під час сварки поранив ножем.
Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
Як з’ясувалося, зловмисник уже не вперше потрапляє у поле зору поліцейських за насильницькі дії щодо дружини та малолітньої доньки. За матеріалами кримінального провадження, розпочатого за фактом спричинення тілесних ушкоджень жінці та 2-річній доньці суд виніс зловмисникові покарання у вигляді громадських робіт та обмежувальний захід у виді заборони перебувати в місцях спільного проживання з особою яка постраждала від домашнього насильства. Але на шлях виправлення зловмисник не став.
В ніч з 26 на 27 серпня 44-річний зловмисник знову прийшов до будинку дружини і вчинив скандал, внаслідок якого потерпілій наніс ножове поранення.
Жителю Вишнівецької громади загрожує кримінальна відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень дружині та порушення обмежувальних заходів
Поліцейські внесли відомості за даним фактом до ЄРДР за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу — умисне легке тілесне ушкодження, а також розпочали кримінальне провадження за порушення ст. 390-1 ККУ — невиконання обмежувальних заходів.
Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що у Тернополі відкрили Денний центр соціально-психологічної допомоги з кризовою кімнатою.
Читайте також:
У Тернополі відкрили Денний центр соціально-психологічної допомоги з кризовою кімнатою
У Тернополі чоловік погрожував дружині та хотів викинутися з балкона багатоповерхівки
На Тернопільщині судитимуть 11 домашніх тиранів
У Тернополі оперативники визволили з квартири жінку з двома дітьми: чоловік погрожував розправою
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.