На Кременеччині незаконно зрубали 374 дерева — збитки перевищують 3 мільйони гривень
Господарський суд відкрив провадження у справі щодо незаконнї порубки дерев у Кременецькому лісгоспі.
Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
— Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської обласної прокуратури подали позов в інтересах держави до ДП «Ліси України» про відшкодування понад 3 млн гривень шкоди, заподіяної довкіллю внаслідок незаконної порубки дерев, — йдеться у повідомленні.
Під час розслідування кримінального провадження встановлено, що через недбалість працівників «Кременецького лісового господарства», які не забезпечили охорону лісу, було незаконно зрубано 374 дерева різних порід.
Оскільки лісгосп є постійним користувачем ділянки, він несе повну матеріальну відповідальність за збереження дерев. Екологи підрахували, що сума збитків громаді та державі перевищує 3 мільйони гривень. Господарський суд відкрив провадження у справі.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що прокурори Кременецької окружної прокуратури звернулися до Господарського суду з позовом про повернення у власність держави пам’ятки архітектури національного значення — Всесвятської церкви в Почаєві.
Читайте також:
Прокуратура через суд вимагає повернути Всесвятську церкву в Почаєві у власність держави
Судитимуть чиновника з Тернопільщини за розтрату 400 тисяч з бюджету
У забудовника з Чорткова через суд прокуратура вимагає 1 млн 183 тис грн на розвиток громади
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Yuriy KovalТобто люди бачили це все чули звук бензопил, а значить самі допустили вирубку дерев якимись чортами,а чим тоді ці люди відрізняються від депутатів та олігархів які таксамо крадуть гроші та придумують різні незаконні схеми збагачення ???