На “Микулинецькому кладовищі" чоловік грабував жінок

На “Микулинецькому кладовищі" чоловік грабував жінок

Раніше судимий житель Шумського району знову потрапив в поле зору поліцейських. Менше року минуло з того часу, як підозрюваний звільнився з місць позбавлення волі, де він провів три з половиною роки. Чоловік відбував покарання за розбій на цвинтарі та за наругу над могилами.

Тепер працівники поліції йому інкримінують ще й грабіж. Наразі підозрюваний зізнався у двох фактах, які трапилися 24 березня та 6 квітня на “Микулинецькому кладовищі”.

За словами правоохоронців, невідомий стежив за жінками, які приходили на могили до рідних. Поки потерпілі прибирали територію, залишивши власні речі поруч, чоловік підходив, забирав їх і тікав. В обидвох випадках зловмисника помічали практично одразу. Тому жінки змогли детально описати грабіжника. Окрім того, злодій, забравши гроші, сумки разом з власними відбитками пальців, викидав.

Працівники кримінальної поліції Тернопільщини вийшли на слід зловмисника. Він у скоєному зізнався. Зараз підозрюваного перевіряють на причетність до аналогічних злочинів. Триває слідство відповідно до статті 186 частина 1 ККУ.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Лена Кузьменко
    СВОЛОЧЬ!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як приготувати себе та дітей до Різдва, розповіли священники 20:00 Коли дім стає всім світом: історія 12-річної Іринки з Шумська photo_camera 19:00 У 21 очолила батарею радіолокаційної розвідки: її голосом звучать команди для десятків військовослужбовців 18:00 Чотири найсмачніші салати на Різдво: обов'язково приготувати до святкового столу Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 17:00 Школи Тернопільщини вирощують мікрозелень і допомагають армії: як долучитися до проєкту 16:00 З січня в Україні запускають «нульовий курс» для студентів 15:02 Водій із Закарпаття на Chevrolet збив 16-річного мотоцикліста. Як покарав його суд? 14:00 За давньою традицією облили водою: на Тернопільщині рятувальники провели на пенсію колегу 13:00 Майже 82 тисячі гривень зникли з рахунку: на Тернопільщині чоловік став жертвою онлайн-шахраїв 12:02 ДТП біля Смиківців: рік умовно за смерть 93-річного дідуся на дорозі 11:01 Продуктові набори і допомога дітям: УГКЦ в Тернополі підтримала постраждалих від ракетної атаки photo_camera 10:00 За честь та відвагу: Героя з Чорткова Віктора Андрусишина нагородили почесною відзнакою 09:00 Вифлеємський вогонь миру передали військовим нацгвардії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up