На Монастирищині п'яний чоловік пішов на став купатись і втопився

На Монастирищині п'яний чоловік пішов на став купатись і втопився

Тривожне повідомлення надійшло до працівників Монастириського відділення поліції від фельдшера села Гончарівка.

Медик повідомив про смерть місцевого 40-річного мешканця. Правоохоронці виїхали на місце події для з'ясування усіх обставин.

Як встановили поліцейські, чоловік прийшов на водойму в нетверезому стані, ще й взяв з собою двох дітей. Сам поліз у ставок і не виплив. Дітлахи покликали на допомогу матір. Однак врятувати родича жінка не змогла, витягла  його з води вже без ознак життя. Фельдшер попередньо констатував смерть від утоплення.

Відомості про подію внесено в ЄРДР відповідно до часини 1 статті 115 ККУ. Слідчі встановлюють всі обставини.

Працівники поліції звертаються до мешканців та гостей краю: пам'ятайте основні правила, аби вберегти своє життя!!!

Нагадуємо основні з них:

  • діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих;
  • не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях, це можна робити у спеціально відведених місцях;
  • не можна запливати за обмежувальні знаки;
  • слід дуже обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, особливо, коли є вітер або сильна течія;
  • не купайтеся в холодній воді, щоб не сталося переохолодження;
  • не треба купатися довго, краще купатися кілька разів по 20-30 хв.;
  • не можна гратися на воді у такі ігри, які можуть завдати шкоди;
  • не подавайте без потреби сигналів про допомогу;
  • не пірнайте під людей, не хапайте їх за ноги;
  • купатися рекомендовано вранці i ввечері;
  • не слід купатися наодинці;
  • не підпливайте до коловоротів, пароплавів i катерів;
  • не стрибайте головою вниз у місцях, глибина яких вам невідома.

Насамкінець найголовніше правило безпечного відпочинку – ні за яких обставин не заходити у воду напідпитку. Це може коштувати вам життя.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Петро Білецький
    На Монастирищині п'яний чоловік пішов на став купатись   -  ви могли навіть не писати кінцівку, сам догадався
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:15 У найближчі три дні на Тернопільщині прогнозують заморозки 14:35 Директора підприємства підозрююють у заволодінні землею громади Вінниці вартістю 12,8 млн грн 14:02 Через російські удари в Чорне море вилились тисячі тонн олії 13:30 На Тернопільщині 10-річний велосипедист потрапив під авто і опинився в реанімації Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 13:00 У Підгайцях двоє чоловіків вдерлись до приватного будинку та вкрали телефон 12:35 На два дні перекриють рух транспорту на Шашкевича 12:15 Президент планує продовжити воєнний стан та мобілізацію в Україні 11:45 Тернополянин віддав 700 євро за електровелосипед, якого не отримав 11:10 На Тернопільській освятили меморіальну дошку Герою Андрію Гевку photo_camera 11:01 Де ремонтувати легкові авто та ТІР у Тернополі й області: ТОП автосервісів 2026 (партнерський проєкт) 10:30 Вітер позривав дахи з будинків у Чортківській громаді: куди звертатись постраждалим від негоди photo_camera 10:10 У Заліщиках водій, позбавлений права керування, пропонував поліцейським 200 доларів хабаря 09:32 Наслідки негоди ліквідовують на Тернопільщині: що зі світлом 09:00 Помер Захисник з Шумської громади Микола Вознюк 08:00 Уряд оновив Положення про ліцеї 21:02 Алея пам’яті: у Скалатському лісництві висадили 3000 дубів photo_camera 20:00 Новини Тернополя з 20 до 26 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 19:00 115 кілометрів за 12 годин: медикиня зі Збаража виборола звання майстра спорту України з легкої атлетики photo_camera 18:00 Яка медична допомога доступна постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up