На "Східному" поліцейські у масках затримали підозрюваних за збут наркотиків. Був обшук авто (оновлено)

На "Східному" поліцейські у масках  затримали підозрюваних за збут наркотиків. Був обшук авто (оновлено)

Про те, що на "Східному", у районі "Румби", триває затримання невідомих осіб у редакцію "20 хвилин" повідомив читач Віталій. Тернополянин розповідає, що на місці багато працівників спецпідрозділу поліції. Усі - у масках! 

- Зупинили авто. Проводять обшук. Затримані наразі без наручників. Дуже багато людей зібралося, нікого не підпускають, - розповідає чоловік.

Як вдалося дізнатися, автомобіль має тернопільську реєстрацію. Чому його зупинили, який багаж викликав підозру у правоохоронців, на місці ніхто не коментував. 

- Була спецоперація. Чи наркотики, чи зброя, чи ще щось... невідомо, усі мовчать, - каже пан Віталій. 

Відео дня

У Головному управлінні нацполіції в області розповіли, що працівники відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління (відділ детективів) викрили злочинне угрупування.

- Члени злочинної групи збували наркотичні засоби на території області. Поліцейські провели декілька обшуків, за фактом злочину відкрито кримінальне провадження. Тривають необхідні слідчі дії, - коментують у прес-службі. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Іван Сута
    У свій час есбеушники затримали скотів які, із бережанських лісів, у контейнерах, із так званого матеріалу для підготовки активованого вугілля, за кордон, вивозили наркотики. Адреса: Словятин - Рогатин, далі не знаю.... І що з того вийшло? Просто йде перерозподіл каналів збагачення, і більше нічого...
  • Лимар Володимир
    На Лесі Українки , біля гаражів їх брали...
  • Андрій Забронський
    Погано в школі таблицю ділення вчили, а в такий спосіб їм вирішили нагадати.
  • Zina
    На нари!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Львові провели унікальну операцію з пересадки пальця з ноги на руку пораненому військовому play_circle_filled 21:00 З гільз «проросли» квіти: у Тернополі діти створювали «вазочки надії» photo_camera 20:05 Спадковий договір: хто може укласти і чим він відрізняється від заповіту? 19:07 Тернопільщина вже має нового прокурора. Що про нього відомо? Від читача 23:01 Концерт Abraham Kenny (Австралія) 19:02 Запевняв, що це дочка, але навіть не знав її віку. Для кого збирає гроші чоловік у центрі Тернополя? 18:00 До мільйона від держави постраждалим від війни: хто може отримати і як подати заяву 17:20 Планували втечу через гори: жителів Тернопільщини спіймали на кордоні з Румунією 16:50 У рідному селі на Чортківщині зустріли воїна Миколу Лейбюка, який повернувся з полону 16:10 Коли у Сопільче встановлять оновлений водяний млин та скільки це коштуватиме: «20 хвилин»дізналися photo_camera 15:45 У «Дії» з’явиться функція скарг на держслужбовців 15:10 Маскували під далекобійників: тернополянин переправляв військовозобов’язаних за кордон 14:30 ​​​​У суді допитали ветерана, якого обвинувачують у побитті муніципального інспектора 13:56 Петриківському кільці Subaru врізався у відбійник: драгер показав 2,66 проміле 13:27 Зеленський підписав закон щодо відпусток військових 12:50 З прапорами, хлібом та сіллю у Чорткові зустріли Героя, який повернувся після двох років в полону photo_camera 12:15 На Дніпропетровщині раптово зупинилося серце рятувальника з Тернополя Богдана Черняка 11:50 Збитків на 2 мільйони: Головного інженера з Кременця підозрюють у забрудненні річки Іква 11:22 У школах та садках Тернополя встановлюють обладнання яке вимірюватиме температуру, CO₂ і вологу 10:35 У лісі на Тернопільщині знайшли мертвим чоловіка , якого розшукували понад місяць
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up