На сотні тисяч гривень вкрали ковбаси та солодощів із супермаркетів Тернополя

На сотні тисяч гривень вкрали  ковбаси та солодощів із супермаркетів Тернополя

Оперативники Тернопільського відділу поліції встановили трьох осіб, причетних до крадіжок з торгових закладів. Один лиходій спокусився на м’ясні вироби, інший привласнив декілька пачок кави, третій виявися любителем дармових солодощів. 

До співробітників поліції звернувся адміністратор торгового закладу «Новус» із заявою про те, що невідома особа вчинила крадіжку м’ясних виробів, завдавши шкоди на майже 250 тисяч гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Оперативними заходами поліцейські встановили особу крадія. Ним виявився раніше судимий 29-річний житель обласного центру. Зловмисник у скоєному зізнався, щодо нього розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 ККУ.

Понесуть покарання за вчинення злодійства і двоє інших тернополян: 31-річний зловмисник поцупив шоколадні вироби на суму понад 200 тисяч гривень, а 39-річний раніше судимий краянин спокусився на декілька пачок кави вартістю майже 300 гривень. Відомості за даними фактами внесено до ЄРДР і кваліфіковано частиною 1 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Тася
    Оце так списали  не стачу  250 000 - 300 000 , сам  персонал краде  але найшли  і вирішили на них повісити  збитки  від своїх діянь  це виходить він вкрав 12500 шоколадок по 20 грн , він  мабуть фуру підігнав ,  брехня  від  Новусу  в якому найдорожчі ціни  порівняно  з  Атб  , Сільпо .
    Ігор reply Тася
    Та нічого ви не розумієте, це в нього просто кишень багато)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 15-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після аварії на Тернопільщині 14:20 «Червону калину» співали 50 тисяч людей: унікальні спогади з відкриття Співочого поля в Тернополі photo_camera 13:37 На Тернопільщині відбувся чемпіонат України з волейболу сидячи серед ветеранів війни 13:05 У ставку в Дарахові втопився рибалка Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:30 Вимкнення електроенергії на Тернопільщині 29 червня не передбачають 11:45 Апеляція у справі вбивства випускниці з Вишнівця: засуджений заявив про застосування до нього фізичної сили 11:23 Апеляція скасувала виправдувальний вирок: чоловік з Тернопільщини отримав чотири роки за збут зброї 10:50 У Дністрі потонув 20-річний хлопець з Тернопільщини 10:14 У Тернополі зафіксували новий температурний рекорд. Спека не спадатиме ще кілька днів 09:35 На Кременеччині сталась пожежа в старовинній дерев'яній церкві XVIII століття 09:01 У Кременецькій громаді запрацює соціальне таксі 08:00 Зміни з 1 липня: бензин зі спиртом, тарифи на воду та обнулення кешбеку 21:01 У заповіднику на Тернопільщині фотопастка зафіксувала куницю 20:50 Аварія з травмованим на Дальньому пляжі: водій мопеда втратив пальці 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:01 З нагоди 30-річчя Конституції України у Чорткові відбувся благодійний забіг photo_camera 18:00 Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 17:35 На Тернопільщині розшукують безвісті зниклого 26-річного чоловіка 17:05 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up