На Теребовлянщині син, захищаючи батька, відбив сусіду селезінку

На Теребовлянщині син, захищаючи батька, відбив сусіду селезінку
  • Сварка, бійка, реанімаційне відділення і як результат – потерпілий залишився без селезінки.
  • З тяжкими тілесними ушкодженнями до лікарні потрапив 44-річний житель села Ласківці Теребовлянського району.

Травми він отримав в результаті бійки з односельчанином. За словами правоохоронців, потерпілий прийшов на подвір’я знайомого сам. Він хотів з’ясувати деякі робочі моменти. Проте розмову почав зі сварки та криків. Свою розмову підсилював нецензурними словами. У ході розмови чоловік почав смикати власника помешкання.

На шум вийшов двадцятисемирічний син господаря і заступився за батька. Він вдарив дебошира двічі рукою в обличчя, а після того, як непроханий гість впав, наніс удар ще й ногою.

Після побоїв чоловік сам вийшов з подвір’я та про інцидент повідомив поліцію і швидку допомогу. Його госпіталізували до реанімаційного відділення й терміново прооперували. Кривдника затримали відповідно до статті 208 КПК. Останній у скоєному зізнався. Вирішується питання про обрання нападнику міри запобіжного заходу. Чоловікові інкримінують статтю 121 частину 1 ККУ – Умисне тяжке тілесне ушкодження. Триває слідство.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Невідомий
    Втюрму таких нелюдів, такі побожні ,а Бога небояться нехай відповідають відбити селезінку до тюрми нехай відповідають.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:35 У центрі Тернополя дружини й матері полеглих Захисників посадили дві тисячі квітів пам’яті 12:05 Історія довіри й крадіжки в Білецькій громаді: поки чоловік спав, співмешканка винесла з дому гроші 11:20 Кинули каменем та розірвали вервицю: у селі на Борщівщині познущались з фігури Матері Божої play_circle_filled 11:11 Літні дитячі табори 2026: відпочинок у Карпатах, Драгобраті та Болгарії (партнерський проєкт) Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 10:37 В Озерній зіштовхнулися дві автівки: є потерпілі 10:13 Подробиці смертельної аварії на Дамбі: затримали 19-річного водія BMW play_circle_filled photo_camera 09:37 В Україні скасували обмеження на виїзд за кордон для деяких жінок-посадовиць 09:00 Борщівська громада у жалобі — прощаються із Захисником Андрієм Євглевським 08:00 У центрі Тернополя та парку Шевченка фарбували лавки 21:53 Смертельна аварія на Дамбі, також є травмовані 21:00 У Гусятині замість легкого кіоску з’явився повноцінний відпочинковий комплекс. Його знесуть, — прокуратура 20:05 Мітингу біля ОВА не було. Захід не погодили 20:03 «Борітеся — поборете, вам Бог помагає». З чеченського полону повернувся Михайло Торченюк 18:25 На проспекті Бандери зіткнулися три автівки: є постраждалі 17:22 Судитимуть керівницю товариства за самовільне будівництво теплиць на майже гектарі комунальної землі 16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up