На Теребовлянщині жінка хотіла покращити зір і віддала аферистам 50 тисяч гривень

На Теребовлянщині жінка хотіла покращити зір і віддала аферистам 50 тисяч гривень
  • У шахрайську пастку потрапила пенсіонерка з Теребовлянського району.
  • Жінка хотіла покращити свій зір, а натомість втратила майже 50 тисяч гривень.

Як розповіла потерпіла, по радіо вона почула рекламу одного лікарського засобу, який допомагає відновити зір. Жінка зв’язалася з продавцями і вони запевнили її у ефективності дороговартісного  препарату. За ліки перерахувала майже 25 тисяч гривень. Пройшовши курс лікування, пенсіонерка змін не побачила та звернулася до продавців.

Вони пообіцяли їй повернути гроші. Проте для цього їй потрібно було оформити у них медстраховку, сплативши 25 тисяч гривень, мовляв такі правила. Потерпіла перекинула вказану суму на рахунок зловмисників, а компенсації за лікування так і  не дочекалася. За допомогою звернулася до працівників районного відділу поліції.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 ККУ – шахрайство. Поліцейські встановлюють фірму через яку потерпіла замовляла ліки та на чий рахунок перекидала кошти.

Поліцейські радять краянам бути пильними та не довіряти сумнівній рекламі лікарських засобів, які пропонують «диво-препарати». Не купуйте ліки на сумнівних сайтах, які не належать аптекам.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв 22:00 У Тернополі влітку працюватимуть два луна-парки 21:30 Галицький камерний оркестр виступить із благодійним концертом у Тернополі 21:04 Молилася і монахів просила молитися. Як мати на Тернопільщині три роки чекала сина з полону Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 20:30 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитячий майданчик 20:04 «Витискали очі, коли затримували й пхали в авто». Як коментують конфлікт із ТЦК у Тернополі play_circle_filled 19:01 Після скарг на порушення прав громадян в Тернопільському ТЦК спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження 18:00 У ПриватБанку понад 6 годин не працюватимуть ні карти, ні банкомати 17:30 Черешня майже по 300, а персики по 120: огляд цін на літні фрукти в супермаркетах Тернополя photo_camera 16:44 Затримання 37-річного підполковника ТЦК з Підволочиська: чим багатий і що про нього відомо 15:48 Бесага залишив крісло головного архітектора Тернополя. Він не раз потрапляв в епіцентр скандалів 15:17 У Тернополі викрили лікарів та завідувачку відділення на схемі з оформлення інвалідності 14:22 У Тернопільському ТЦК утримували людей з інвалідністю та психічними розладами 14:00 Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств у межах «5-7-9» 13:45 Тернопільська «Посмішка» здобула нагороди міжнародного фестивалю в Італії 13:00 247 аварій за місяць: у поліції Тернопільщини назвали три основні причини ДТП 12:30 Тернополянка сплатила фальшивий штраф за порушення паркування і втратила 53 тисячі гривень з картки 11:36 Фіктивна інвалідність за 17 тис доларів: затримали лікаря-інтерна та двох спільників photo_camera 11:15 Виділення коштів на очищення Горішньо-Івачівського водосховища розглянуть на сесії міськради
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up