На Тернопільщині банда викрала 15 людей начебто для лікування їх від алкоголізму та наркоманії

На Тернопільщині банда викрала 15 людей начебто для лікування їх від алкоголізму та наркоманії

Організована група, що незаконно позбавила волі 15 осіб, постане перед судом.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо організованої групи з 6 осіб, що викрадали людей та незаконно позбавляли їх волі у реабілітаційному центрі, розташованому поблизу Тернополя.

Організована група із 6 осіб діяла з липня 2017 по червень 2018 року, створивши псевдореабілітаційний центр наркозалежних і алкозалежних осіб та тих, що страждають від ігроманії. 

Переконуючи родичів пацієнтів у необхідності їх лікування без спілкування із зовнішнім світом, зловмисники забирали у хворих мобільні телефони, та фактично зачиняли у приміщенні на кілька місяців, не лікуючи. Під виглядом надання корекційної психологічної допомоги, люди, що не мають жодного стосунку до психології, знущались над потерпілими, принижуючи їх гідність. 

Лікар обласного Тернопільського наркодиспансеру, діючи у складі організованої групи, скеровував хворих після завершення їх лікування у медичному закладі до псевдореабілітаційного центру для нібито психологічної реабілітації та продовження лікування від наркоманії та алкогольної залежності. Також медик здійснював там огляд хворих та призначав їм препарати, що викликали сонливість та пригнічували волю.

Непоодинокими були випадки викрадення з дому наркозалежних осіб і людей з алкогольною залежністю та примусової їх доставки до реабілітаційого центру. Родичі пацієнтів платили за псевдолікування від 10 000 до 30 000 грн у місяць. Встановлено 15 осіб, яких там незаконно позбавили волі.

Завершено розслідування за ч.3 ст.146 КК України (викрадення людей та незаконне позбавлення їх волі, вчинені організованою групою), повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Юлія
    це було часом не в Білій?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:30 На Підгаєччині рятувальники виловили вужа з адмінбудівлі 12:52 Зросла кількість загиблих внаслідок російського удару по заходу зброярів на Київщині. Підозрюваному обирають запобіжний захід 12:30 Шестирічна дівчинка з мамою постраждали в аварії у Тернопільському районі 12:15 У Тернополі ліквідували пожежу в двох багатоповерхівках і закладі громадського харчування Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 11:53 Смертельна ДТП в Підволочиській громаді: водій мотоцикла врізався в бетонну огорожу 11:25 Де отримувати дозвіл на проведення мітингів і масових заходів у Тернополі: пояснюємо алгоритм 10:51 На Микулинецькій зіткнулися вантажівка Volvo та легковий автомобіль Skoda. Рух ускладнений 10:08 Пішла з дому й не повернулася: поліція розшукує 15-річну дівчину 09:30 25 років на «швидкій», чотири роки на фронті: історія фельдшера Віктора photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Бориса Карпа, Михайла Зайця, Івана Бариського і Дмитра Колодзінського 08:00 27 липня церква вшановує святого великомученика й цілителя Пантелеймона 21:00 У Тернополі 29 липня видаватимуть гуманітарну допомогу і збиратимуть пожертви на добрі справи 20:05 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Золота дзиґа-2026»: хто отримав нагороди 18:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up