На Тернопільщині чоловіку двічі вдалося розплатитися в магазині гришками

На Тернопільщині чоловіку двічі вдалося розплатитися в магазині гришками

Оперативники розшукали зловмисника, який розрахувався за товар сувенірними купюрами.

У вчиненні шахрайських дій співробітники Тернопільського районного управління поліції підозрюють 34-річного жителя Бучаччини. Зловмисник розрахувався в крамниці за товар грошима, які виявилися сувенірними купюрами.

Повідомлення про злочин надійшло до співробітників поліції від продавчині продуктового магазину. Жінка розповіла, що невідомий чоловік під час купівлі товару підсунув їй дві сувенірні купюри номіналом по 200 гривень.

Виявилося, зловмисник двічі заходив до крамниці. Продавчиня не помітила одразу, що гроші несправжні. Продала чоловікові продукти та ще й здала решту – понад 150 гривень.

Співробітники карного розшуку встановили особу зловмисника. Ним виявився 34-річний мешканець Бучаччини. Чоловік вже раніше мав проблеми з Законом.

Згідно санкції статті, яку інкримінують зловмиснику, за такі дії йому може загрожувати від штрафу до трьох років обмеження волі. Правоохоронці також перевіряють його причетність до вчинення інших злочинів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:06 На Дружбі виявили підозрілий металевий ящик: на місці працювали служби 10:00 3 травня в Україні відзначать День хворого: Глава УГКЦ закликав до молитви і дієвого милосердя 09:00 Будівля вигоріла вщент: торгівельний центр, який зазнав ворожої атаки, показав фото після пожежі photo_camera 21:00 Кому з травня потрібно подавати заяву на субсидію: повний перелік Від читача 17:50 У Тернополі відбувся масштабний ветеранський форум "Шлях можливостей: освіта, бізнес та розвиток ветеранських ініціатив" 20:00 Весна набирає оберти: до +27°C вже на початку травня 19:15 Тернопільська «Нива» перервала безвиграшну серію в домашньому матчі проти «Металіста» play_circle_filled 19:00 Марченко подала апеляцію і просить закрити справу, а прокурор — посилити вирок 18:30 Дочекалася правнуків, підростають і праправнуки: довгожителька з Лосяча відзначила 100-літній ювілей 18:00 Понад 30 звернень надійшло в міськраду Тернополя через ворожу дронову атаку 17:00 Після атаки дронів пошкоджено торговельний центр: люди врятувались, бізнес обіцяють відновити 16:09 Витягнув ножа з рани і просив викликати швидку. Що розповіли свідки і як покарав нападника суд 15:00 Коли запрацюють атракціони в Тернополі play_circle_filled photo_camera 14:00 Сезон кульбаби: два рецепти, щоб приготувати ароматне і смачне варення 13:00 На Тарнавського ускладнений рух транспорту через ремонт дороги 12:20 Стан госпіталізованих — середньої важкості. Нові дані щодо потерпілих під час ворожої атаки 11:50 Показали відео, як допомагали пораненим під час атаки дронів у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up