На Тернопільщині кавалер відправив батька дівчини у лікарню

На Тернопільщині кавалер відправив батька дівчини у лікарню

Чоловік приїхав ввечері, аби забрати дівчину гуляти. Батько дівчини виступив проти пізніх походеньок, через це й почався конфлікт.

Кримінальне провадження за частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження слідчі Бучацького відділення поліції розпочали щодо 29-річного жителя райцентру. Молодик побив батька дівчини.

Зі слів потерпілого, зловмисник приїхав ввечері, аби забрати його доньку гуляти. Батько виступив проти пізніх походеньок, через це й почався конфлікт.

Молодик спочатку збив потерпілого з ніг, а тоді взявся гамселити. Як наслідок, чоловік отримав чисельні забої та перелом суглобового відростка лівої лопатки.

Триває досудове розслідування.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Mikkael
    Яка б реакція батька не була, поступок зовсім неадекватний і суспільнонебезпечний. Дуже жаль що все "покарання" яке може світити за таке - штраф 850 грн як максимум (по ст. 125 КК).
    Пустило reply Mikkael
    Повна деградація пострадянської молоді,абсолютна відсутність виховання поваги до старшого покоління.Повага до батьків,старших людей століттями прививалась на теренах Галичини.Десь то всьо пропало за 25 років у погоні за грішми: тато-мама за кордоном,а чадо гуляє-гроші є,розуму не треба.І в суді всьо порішають.Сумно.
    Mikkael reply Mikkael
    Із такими штрафами, у нас будуть і далі різати, бити, ламати людей. Абсолютно без наказано. Можна і вбивши обійтись умовним, як видно із іншої сьогоднішньої новини - https://te.20minut.ua/Kryminal/cholovika-yakiy-do-smerti-pobiv-vinuvattsya-avariyi-pokarali-umovno-10660948.html
  • Пустило
    Файний зєть!Теперка два путя: або до тюрми або до загсу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Митець з Тернопільщини Олег Шкляренко отримав стипендію Президента 21:00 Фіолетовий сезон: у Тернополі починає квітнути лаванда. Дивіться відео play_circle_filled 19:05 Легківка у Кровінці на швидкості влетіла в рейсовий автобус: водій у суді отримав рік умовно 19:00 50 і 60 гривень на дитину: як працюватиме нова програма безоплатного харчування для школярів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 У Теребовлянській ратуші — виставка картин художниць-викладачок школи мистецтв: долучайтесь до аукціону play_circle_filled photo_camera 17:15 Суд готується допитати обвинувачених у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 16:45 Гордість Тернопілля – 2026: нагороди отримали найталановитіші учні та їх вчителі 16:10 На Тернопільщині оновлюють дорожню розмітку 15:34 На третю добу після зникнення у лісі знайшли чоловіка зі Скали-Подільської 15:07 Дерева держустановам за «схемою»: на Тернопільщині викрили шахрайство на 1,2 млн грн photo_camera 14:40 «Ми не знали, що це будуть останні обійми». 16-річна Софійка загинула в ДТП, яку скоїв п'яний водій 14:12 У Тернополі під час комендантської години затримали нетверезого водія електросамоката 13:39 У Сереті в межах Чорткова виявили небезпечні забруднення: купатись не рекомендують 13:00 Масштабні пожежі сміттєзвалищ ліквідували рятувальники на Тернопільщині photo_camera 12:25 Знищили понад 30 тисяч хризантем на Тернопільщині: квіти були заражені карантинним організмом 11:52 У Чорткові проведуть традиційну ходу для випускників 11:15 Випускник Тернопільського медліцею отримав максимальні 600 балів на НМТ 10:42 Облив сусіда бензином: конфлікт через паркан у Великогаївській громаді ледь не завершився підпалом 10:10 Olympic Day 2026 відбудеться в Тернополі 21 червня: як зареєструватись
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up