На Тернопільщині на подвір'ї вбили ножем чоловіка

На Тернопільщині на подвір'ї вбили ножем чоловіка

Кременецька прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно раніше судимого місцевого жителя, що повторно вчинив вбивство та крадіжку.

Мешканець Кременця маючи не зняту та не погашену судимість за вчинення умисного вбивства в кінці липня 2018 року, на власному подвір'ї вбив ножем чоловіка з мотиву помсти. Злочин він скоїв, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Переконавшись, що за ним ніхто не спостерігає та його дії не будуть помічені сторонніми особами, зловмисник викрав із сумки вбитого грошові кошти, якими згодом розпорядився на власний розсуд.

Довідково: Санкцією статті інкримінованого злочину КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічного позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анжела Алексеева
    Лишь объединённая Медведчуком оппозиция сможет  одолеть коррупцию,  крышуемую  блоком Порошенко
    Oleg QQQ reply Анжела Алексеева
    delete that shit
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка 12:00 76-річна жителька Тернополя переказала шахраю понад 370 тисяч гривень 11:20 Після завершення періоду нересту, на Тернопільщині знову дозволили вилов раків 10:40 28 років очолював Тернопільську школу №29: Анатолій Ятищук іде з посади директора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up